Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 09:40 Bu haber 2602 kez okundu
 
AĞRI’DA OKUL SPORLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2019-2020 okul spor faaliyetlerini planlamak ve okul sporları bilgi yönetim sistemiyle ilgili toplantı yapıldı.
GÜNDEM Haberi
AĞRI’DA OKUL SPORLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde Taşlıçay ve Hamur ilçelerinden katılımcıların katılımı ile başlayan Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi toplantıları; Eleşkirt, Tutak, Patnos, Diyadin ve Doğubayazıt ilçelerinde devam etti.

 

Toplantılarda konuşma yapan Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Okul sporları faaliyetleri ile yetenekli gençleri keşfetmek ve daha fazla gence ulaşmak, gençleri uyuşturucu maddelerden ve kahve köşelerinden uzak tutmayı amaçladıklarını söyledi. Budak: “Bunun için spor adamları olarak sizlere ve bizlere büyük görevler düşmektedir. Beden eğitimi öğretmenlerimiz, antrenörlerimiz ve il müdürlüğümüzle birlikte gençliği sahip çıkmak için elimizden geleni yapacağız.2019-2020 Okul sporları toplantıları şimdiden ilimiz Ağrı için hayırlara vesile olsun. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

 

Toplantılar Sportif Eğitim Uzmanları Recep Şahin Kayacan ve Hamza Turan’ın beden eğitimi öğretmenlerine yönelik okul sporları bilgi yönetimi sistemi hakkında verilen sunum ile devam etti.okk.jpg

Kaynak: Editör:
Etiketler: AĞRI’DA, OKUL, SPORLARI, BİLGİLENDİRME, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı