Haber Detayı
13 Ocak 2022 - Perşembe 11:17 Bu haber 3124 kez okundu
 
AĞRILILARI FİŞLİYORLAR
Ağrı Basın Birliği Genel Sekreteri ve Sitemizin imtiyaz sahibi Yılmaz Daş, Ağrı’da fişleme Operasyonu olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü
GÜNDEM Haberi
AĞRILILARI FİŞLİYORLAR

Edindiğimiz bilgilere göre kendini bilmez bir kaç kişi Ağrı'da bir çok firma, STK Temsilcisi , Kooperatif , İş Adamı , AK Partide siyaset yapan siyasiler ve yakınlarının'da içinde bulunduğu yaklaşık 250 kişi ve şirketi Tefecilik yaptıkları gerekçesiyle incelemeye alındığı iddiaları Ağrı'da Bomba etkisi yarattı.

İddialara göre son günlerde Ağrı'da tefeciliğin ön plana çıktığı açıklamalardan sonra Ağrı'da tefeci avı başladı.

Kimin tefeci kimin tefeci olmadığını araştırmak yerine, Ağrı'da faaliyet gösteren bir çok şirket, İş insanı, STK Temsilcisi , Siyasetçiler ve yakınlarının inceleme altına alınmasının kimler tarafından yapıldığı ve ne amaçla yapıldığı akıllarda soru işareti bıraktı.

Ağrı'da Bomba etkisi yaratan bu fişleme olayı Ağrı'da bir çok İş İnsanını itibarsızlaştırma operasyonu olarak yorumlandı.

Yapılan bu operasyonla ilgili böyle bir liste olup olmadığı konusunda resmi kaynaklardan acilen bir açıklama yapılması, Kamuoyunun aydınlatılması ve görevini kötüye kullanan yetkililerin derhal tespit edilmesi gerekmektedir.

Hiçbir inceleme ve ihbar olmadan bazı yetersiz bürokratların kahraman olma sevdası ile Ağrı’da yıllardır namusu ve şerefi ile ticaret yapan 250’nin üzerinde iş insanını karalayarak ve zan altında bırakacak bu fişleme operasyonu derhal durdurulup gerçek suçluların bulunması için yetkilileri acilen göreve çağırıyoruz.

Ağrı Valisi, Milletvekili, İl Başkanları, Belediye Başkanını , Sivil Toplum Kuruluşları ile yetkili mercileri acilen göreve davet ediyoruz. Gerçek suçlular bulunmadan masum insanların zan altında bırakılarak karalanması Ağrı’ya, Ağrılılara ve Ağrı ekonomisine ciddi zararlar verecektir.

Bu iddia ile ilgili olarak bütün yetkililerin bu listeyi kim hazırladı, listede kimler var, bu liste kim veya kimler için hazırlandı.

Bu liste neden yetkililerin elinde yok.

Bu liste kamuoyu ile ne zaman paylaşılacak.

Herkesin bu iddia ile ilgili olarak üzerine düşmesini yapması Ağrı için artık acil bir durumdur.

Hayırlısı ile bekleyip göreceğiz

YİNE AĞRILILARI FİŞLİYORLAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AĞRILILARI, FİŞLİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı