Haber Detayı
05 Mayıs 2020 - Salı 10:56 Bu haber 2692 kez okundu
 
BAŞKAN KENAN ÇETİN'DEN TRAFİK HAFTASI MESAJI
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle Doğu Anadolu Sürücü Kursları Federasyonu Başkanı Kenan Çetin, bir açıklama yaptı.
AĞRI Haberi
BAŞKAN  KENAN ÇETİN'DEN TRAFİK HAFTASI MESAJI

Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle Doğu Anadolu Sürücü Kursları Federasyonu Başkanı Kenan Çetin, bir açıklama yaptı.

Başkan çetin yaptığı yazılı açıklamada, ‘Hiç şüphesiz bütün dünyanın ve ülkemizin en önemli sorunlarından birisi de “Trafik Emniyeti”dir. Günlük yaşamımızın her safhasında trafik ile iç içe olmamız neticesinde, hızla artan araç sayısıyla birlikte trafik kuralları ihlalleri nedeniyle meydana gelen kazalarda da her geçen gün artış yaşanmaktadır.

 İlimizde trafik kazalarının en aza indirilmesi yönünde görevlilerimiz yoğun gayret göstermektedir. Trafik haftasında düzenlenecek etkinliklerle bireysel ve toplumsal duyarlılık ile trafik bilincinin oluşturulmasında herkesin üzerine düşen görev ve sorumluluğu yerine getirmesi trafik kazalarıyla ortaya çıkan maddi-manevi kayıpları azaltacaktır.

 İnsan hayatının önemsenip, kuralların ihlal edilmediği bir hayat temennisiyle, trafik akışındaki görevlilerle karayolu ve ilkyardım çalışanlarının “Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası”nı kutlarım.’sözlerine yer verdi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, , KENAN, ÇETİN'DEN, TRAFİK, HAFTASI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı