Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 12:12 Bu haber 1907 kez okundu
 
BAŞKAN TAŞDEMİR 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI YAYINLADI
Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN TAŞDEMİR 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

Taşdemir; “Ülkemizde gerek kamuda gerekse özel sektörde alın teri akıtan 1 milyondan fazla sağlık çalışanı; vatandaşlarımızın sıhhati, mutluluğu ve yaşam kalitesi standartlarını artırmak için gece gündüz çalışmaktadır” dedi.

 

Başkan Taşdemir; “Hemşiresinden doktoruna, teknikerinden hizmetlisine vefakar ve cefakar sağlık çalışanlarının tamamı, vazifelerini büyük bir sorumluluk ve çok yüce bir kutsiyetle yerine getirmektedirler. Sağlık çalışanları; olağan koşulların yanında savaş, afet, salgın gibi her türlü olağanüstü koşulda da insanımızın imdadına en önde yetişerek yardım ellerini uzatmaktadırlar. Bu nedenle de tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de toplum nezdinde saygın bir yere sahiptirler. 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de nispeten hissedilen Corona virüsü olayı için de aynı durum geçerlidir. Hizmet basamağının en tepesindeki sağlık çalışanından en altındaki sağlık emekçisine kadar, ülkemizin dört bir yanında görev yapan sağlık çalışanlarının tamamı, bu virüsle mücadele için adeta seferber olmuşlardır. 

 
Bu duygu ve düşüncelerle sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, gerek özel yaşamlarında gerekse çalışma yaşamlarında  huzur ve mutluluklar diliyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, TAŞDEMİR, 14, MART, TIP, BAYRAMI, MESAJI, YAYINLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı