Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 15:33 Bu haber 11981 kez okundu
 
BAŞKAN' TAŞDEMİR'İN İLK İCRAATI TAM REZALET
Yeni göreve başlayan Taşlıçay Belediye Başkanın ilk yaptığı skandal niteliğindeki icraatı büyük tepkilere neden oldu.
TAŞLIÇAY Haberi
BAŞKAN' TAŞDEMİR'İN İLK İCRAATI TAM REZALET

Vatandaşların sosyal medya hesaplarında paylaştığı ‘REZALET’ başlıklı paylaşımlarında çağ dışı olan bu uygulama tam bir skandal.

Yapılan paylaşımda, ‘ Taşlıçay ilçesinde Belediye Şehir içinde ki çöpleri toplama yerine mahalle arasında yakmayı tercih etti. 80’li yılları andıran bir görüntü. Özellikle eski Belediye Başkanın evinin önünde yakılan çöpleri ne maksatla yakıldığını anlamak pekte zor olmamalı.’ Şeklinde.

Şimdi büyük vaatler vererek Belediye Başkanı seçilen İsmet TAŞDEMİR’e sormak lazım. İlçenizde çöp depolama ve dökme yeriniz yok mu?

1-O çöpleri yakacaksanız neden ilçe merkezinde yaktınız.

2-İlçe merkezinde yakmayı göze aldıysanız. Neden intikam almayı düşündüğünüz bir önceki Belediye Başkanın evine yakın bir yerde yaktınız.

3-Başkan ile bir sorununuz var ise komşuların ve çevre sakinlerinin suçu ve günahı nedir?

AYRIMCALIKLI İLAÇLAMA İDDİASI

Skandallara imza atmaya alışan Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet TAŞDEMİR, yine ilçede ilaçlama yaparken sadece yakınlarının ikamet ettiği bölgeyi ilaçladığı da gelen iddialar arasında.

Yine bir vatandaşın sosyal medya hesabında paylaştığı bir iddiada, ‘Taşlıçay ilçesi Belediyesi ilçede ilaçlama hizmeti vermeye başladı . Fakat manidar olan şey belediyenin bunu tüm ilçe halkına değil de kendi yandaş ve akrabalarının oturduğu sokak ve mahallelere bu hizmeti vermesi. Özellikle eski Belediye Başkanın ve yakınlarının olduğu sokak ve mahallelere gelen ilaçlama aracının ilaçlamayı durması ve o sokak ve mahallelere bu hizmeti vermemesi.’   

Şimdi bizler ve özellikle Taşlıçay İlçe halkı merakla açıklama bekliyor. Belediye Başkanı İsmet TAŞDEMİR, halen sessizliğini korumaya devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN', TAŞDEMİR'İN, İLK, İCRAATI, TAM, REZALET,
Yorumlar
Haber Yazılımı