Haber Detayı
11 Nisan 2020 - Cumartesi 11:54 Bu haber 2192 kez okundu
 
Çelebi Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı
Ağrı Basın Birliği'nden Gazeteci Yılmaz Daş’ın Hazırlayıp Sunduğu Yılmaz Daş ile Ağrı’da Gündem programının konuğu Ağrı Ak Parti Milletvekili Ekrem Çelebi oldu.
POLİTİKA Haberi
Çelebi Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı

Ağrı Basın Birliği'nden Gazeteci Yılmaz Daş’ın Hazırlayıp Sunduğu Yılmaz Daş ile Ağrı’da Gündem programının konuğu Ağrı Ak Parti Milletvekili Ekrem Çelebi oldu.

Ağrı ve Türkiye’nin farklı yerlerinde görev yapan gazetecilerin katılımıyla video konferans yoluyla sorulan sorulara Çelebi Meclisten Cevap verdi.

Gazetecilerin sorularını çok açık ve net cevaplayan Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı ve tüm ilçelerinde yapılan çalışmaları yorumladı. Ağrı’da ulaşım ve sağlık sorunlarının giderildiği ve birçok projenin devam ettiği söyleyen Çelebi “200 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin temellerinin Atılacağını belirtirken Anjiyo Ünitesinin tam Kapasite ile çalışmasından dolayı Artık Çevre İllere hasta sevklerinin bittiğine vurgu yaparak,Doğubayazıt ve Patnos İlçelerinde Faaliyete giren Emar (MR) Cihazlarımızın İlçe Halkımızın Ağrı'ya sevk İşlemlerininde son bulduğunu vurguladı.

Gazeteci Hüseyin Aslanın Doğalgaz İle İlgili soruya da cevap veren Çelebi''2021 yılının sonuna kadar tüm ilçelerimiz doğal gaz ile ısınacağını'' ifade etti.

Gazeteci Taner Söylemezin Özellikle Sosyal Yardımlaşma üzerinden Yardım Alamayan Vatandaşlarımızın durumu ile ilgili soruya Çelebi:''Yardımlar konusunda ikinci etap yardım müracaatlarının başladığını bu konuda İlimizde Sosyal Yardımlaşma İlçelerimizde de Kaymakamlıklar aracılığı ile Tespit çalışmaları başlamış bulunmakta bu konuda sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız bizlere ulaşabilirler ''dedi.

Çelebi'nin Gazetecilerin sorularına cevapladığı Programı Ağrı Basın Birliği'nin Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Çelebi, Gazetecilerin, Sorularını, Yanıtladı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı