Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 16:56 Bu haber 2223 kez okundu
 
Çelebi İddialı Konuştu, 2023’te 60 Oyun Üstünde Alacağız
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’da yerel yayın yapan “Genç Bakış” programına katılarak bir birinden önemli açıklamalarda bulundu.
POLİTİKA Haberi
Çelebi İddialı Konuştu, 2023’te 60 Oyun Üstünde Alacağız

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’da yerel yayın yapan “Genç Bakış” programına katılarak bir birinden önemli açıklamalarda bulundu.

Feyza Tarkan’ın hazırlayıp sunduğu programda soruları cevaplayan Çelebi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2023 seçimlerinde yüzde altmışın üstünde bir oy alarak yeniden Cumhurbaşkanı olacağını söyledi.

 

DÜNYA’NIN YÜKSELEN ÜLKESİYİZ

Korona Virüs dolayısı ile Avrupa’nın çıkmaza girdiğini söyleyen Çelebi “ Salgın dolayısı ile geldiğimiz noktada bizim iki binin üstünde vefatımız var. Ama hamdolsun, vefat sayımız Avrupa’nın çok altında.  Alman, İsveç, Fransa gibi ülkelerin çok gerisindeyiz. Bu bizim yükselen çizgimiz. Bizde testler bedava yapılırken, Avrupa’da her ülkede farklı rakamlarla test ücretleri alınıyor.  “ dedi.

 

AĞRI’NIN KALKINMAIS İÇİN GÖÇÜ DURDURMASI LAZIM

Ağrı’nın göç vermemesi gerektiğini söyleyen Çelebi “ Ağrı göç veriyor. Kalkınması için göçü durdurması gerekiyor. Bunun için iki olay gerçekleşmeli. Birincisi bizim birliğimizin olması gerkeiyor. İkincisi ise Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki seçimlerde yeninde bu ülkenin başında olması gerekiyor.” Dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZ ALLAH’IN BİR LÜTFU

Tayyip Erdoğan’ın bu ülkenin başına Allah’ın bit lütfu olarak geldiğini kaydeden Çelebi; Virüs dolayısı ile herkes bu ülke batacak dedi.  Hastaneler yapılırken, boşuna yapılıyor, israf denildi. Ancak liderimiz öngörüsü ile bu hastanelerde ısrar etti. Bu sebeple Tayyip Erdoğan, bu ülkeye Cenab-ı Allah2ın bir lütfudur. Allah bir sıkıntı vermez ise 2023 ‘te Recep Tayyip Erdoğan, bizim Cumhurbaşkanımız olacak ve başkanlık sistemi bugün olduğu gibi tıkır tıkır işleyecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çelebi, İddialı, Konuştu,, 2023’te, 60, Oyun, Üstünde, Alacağız,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı