Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 20:48
 
Diriliş 04 Taraftar Grubundan Marmara Çıkarması
Diriliş 04 taraftar grubu Marmara bölgesine çıkarma yaptı.
SPOR Haberi
Diriliş 04 Taraftar Grubundan Marmara Çıkarması

Dilirş 04 taraftar grubu lideri Orhan Eryılmaz konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.

Değerli hemşerilerim ve Ağrı 1970 spora gönül vermiş dost ve arkadaşlarım öncelikle hepinize kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum..
Bayram tatili dolayısıyla Bulunduğum Ülkemizin yeşil ve güzel illerinden kocaelide Diriliş 04 taraftar grubu olarak üzerimize düşeni yapmaya çalıştık..
Herne kadar Ağrıdan uzakta yaşıyor olsalarda kalpleri ve yürekleri Ağrı için çarpan Başta Körfez Ağrılar dernek başkanı Sn Nurettin KAPLAN dernek yöneticisi Sn Mustafa KOTAN ve yönetim kurulunun tüm saygı değer yönetici ve üyelerine akabinde, Eski dernek Başkanı sn Hamza CANŞİ ve dernek yöneticisi Sn Ziya DORMEN'e Kocaeli Ak parti il başkan vekili hemşerimiz sn Zeki CANŞİ, Akp körfez belediye meclis üyesi Sn Cengiz ÖZTÜRK''e sıcak ilgi ve alakalarından dolayı Takımımız ve taraftar gruplarımız adına teşekkür eder sevgi saygı ve hürmetlerimizi sunuyorum..
Bu bayramlaşma günü vesilesiyle bir araya geldiğimiz hemşerilerimiz Takımımızın kocaelide oynayacağı maçlardan dolayı bulunacağı sırada Takımımızın Otel, yemek, barınma ve sahiplenme ayrıca kombine biletleri alarak takıma fedakarca destek söylemleri beni duygulandırmış ve göğsümü kabartmıştır..
Kadim hemşerilerimin Memleketimiz Ağrı için konuşurlarken gözlerindeki duygusallık her cümlelerindeki sıla özlemi burukluğunun hasretlik dolu, sevgi dolu heyecan dolu konuşmaları karşısında duygulanmamak elde değildi.
Bu bayramlaşmadaki atmosferi görünce Şehrimiz Ağrının ve takımızın önünün açık olduğu hisi beni dahada takıma bağlamış sevdamı dahada pekiştirmiştir..
Hepsine tekrar tekrar teşekür eder hürmetlerimi sunar Tüm arkadaş ve dostlarıma şampiyonlu günlerde buluşma ümidiyle sevgi ve selamlarımı gönderiyorum..
Biz bir olursak birbirimize sahip çıkarsak dahada güçlüyüz..

Kaynak: (Ajans04) - Özgün Haberdir. İzinsiz kullanılamaz. Editör: Gürkan Güneş
Yorumlar
Haber Yazılımı