Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 00:01 Bu haber 4749 kez okundu
 
EDİP ERDOĞAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GETİRİLDİ
Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi Okul Müdürü Edip Erdoğan yeni görevine başladı.
GÜNDEM Haberi
EDİP ERDOĞAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GETİRİLDİ

Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi Okul Müdürü Edip Erdoğan yeni görevine başladı.

Son zamanlarda adını eğitimdeki başarıları ile duyuran Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi Okul Müdürü Edip Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına görevlendirildi.

 

Erdoğan'ın görevlendirmesi, liyakat konusunu yeniden gündeme getirdi. Bu görevlendirme ile Ağrı'da liyakatli kişilerin, vakti gelince görev alabileceğinin en önemli kanıtlarından biri oldu.

 

Peki Edip Erdoğan Kimdir?

1 Ekim 1975 tarihinde Ağrı’nın Hamur ilçesinde doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi-Eğitim Fakültesi (Fatih)-Kimya Eğitimi/Öğretmenliği bölümünden mezun olan Erdoğan 1996 yılında Niğde İli Edikli Kasabası Edikli Lisesinde Kimya Öğretmeni olarak göreve başladı.

 

Sonrasında Edikli Lisesi müdürlüğü görevini üstlendi.1998 Yılında Ağrı Naci Gökçe Lisesine Kimya öğretmeni olarak atanıp Ağrı da göreve başladı. Daha sonra sırasıyla Ağrı Naci Gökçe Yabancı Dil Ağırlıklı Lisede müdür yardımcılığı, Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesinde Müdür Başyardımcılığı görevlerinde bulundu.2009 Yılında yapılan yöneticilik sınavını kazanarak Ağrı Merkez Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesine Müdür Olarak 3 ŞUBAT 2010 da atandı.

 

2018-2019 Eğitim yılında Ağrı da açılan Hayrettin Atmaca Anadolu İmam Hatip lisesi Proje okulu Kurucu Müdür görevinde bulundu.12.09.2018 tarihinde Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesine Müdür olarak atandı. Son olarak Ağrı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Edip Erdoğan Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Ağrı Basın Birliği ailesi olarak başarılı idarecimize yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: EDİP, ERDOĞAN, MİLLİ, EĞİTİM, MÜDÜR, YARDIMCILIĞINA, GETİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı