Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 10:00 Bu haber 1595 kez okundu
 
FEVZİ ŞENGÜL'DEN KANDİL MESAJI
Şeker İş Genel sekreteri Fevzi Şengül, Berat Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
FEVZİ ŞENGÜL'DEN KANDİL MESAJI

Şeker İş Genel sekreteri Fevzi Şengül, Berat Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Şengül Mesajında, Üç ayların manevi havası içerisinde idrak edeceğimiz kutsal gecelerden biri olan ve bizlere Ramazan ayını müjdeleyen Berat Kandili’ne, milletçe bir kez daha erişmenin mutluluk ve heyecanı içerisindeyiz. Af Gecesi, Kurtuluş Gecesi ve Arınma Gecesi gibi anlamlara gelen, Berat gecesi, inananlara, kulluk bilinci ve hesap verme şuuruyla suç ve yanlışlardan kaçınmaları, günahlardan arınmaları ve Yüce Allah'ın sonsuz rahmet ve merhametine faydalanmaları gerektiğini bir kere daha hatırlatır.

Manevi duyguların kuvvetlendiği, sevgi, kardeşlik ve barış duygularının da içten hissedilerek yaşandığı müstesna gecelerimizden olan Berat Kandili’ni vesile bilerek Yüce Rabbimizden bizleri affetmesini dilemeli, kırgınlıklara son vererek tüm dünyanın huzuru için dua etmeliyiz.

Ayrıca tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına virüs salgınının bir an önce sona ermesini Yüce Allah’tan diliyor, devlet ve millet olarak el ele vererek birlikte aşacağımıza inanıyoruz.

Bu duygular içerisinde, ülkemizin, İslam âleminin birlik, dirlik ve selametine, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna, bütün Müslümanların tövbe ve duaların kabulü ile arınması ve affına vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FEVZİ, ŞENGÜL'DEN, KANDİL, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı