Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 14:50 Bu haber 5457 kez okundu
 
İSTANBUL AĞRI DERNEĞİ, AĞRILILARI BİR ARAYA GETİRDİ
İSTANBUL AĞRI DERNEĞİ, AĞRILILARI BİR ARAYA GETİRDİ
POLİTİKA Haberi
İSTANBUL AĞRI DERNEĞİ, AĞRILILARI BİR ARAYA GETİRDİ

İstanbul Ağrı Derneği Başkanı Nihat Adan tarafından organize edilen başta Ağrı ilimizin tüm siyasi partilerdeki  Milletvekilleri 7 ilçemiz ve dört beldemize seçilmiş belediye başkanları olmak üzere, İstanbulda bulunan hemşehrilerimizin daveti üzerine, Ağrılılar Holideyinn otelde bir araya gelerek tanıma -tanışma  ve  dostluk yemeği verildi.

 

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, İl Başkanı Abbas Aydın, Eski Milletvekillilerinden Cemal Kaya, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve bir çok Ağrılı katılım gösterdi.

 

Hepimiz kardeşiz,hepimizin aynı ilin insanlarıyız. İnanın en büyük amaçlarımızdan bir tanesi birlik beraberlik ve kardeşliktir. Biz birbirimizi tanımak, tanışmak ve dot olarak bu yemeği organize etmeyi amaçladık. Ve inşallah daha güzle günlerde buluşacağız.

 

Kesinlikle bu yaptığımız gece herhangi seçim organizasyonu değildir. Bu program seçim kararından önce belirlenmiş bir programdı. Seçim tekrarı dolayısı ile bu güne denk geldi. Bizim dernek olarak hiçbir kuruluş veya siyasi partiyle ilişkimiz yoktur. Ben hiçbir zamanda böyle bir oluşumun içine girmek istemedim. Ben sayın Cumhurbaşknaımıza başbakanken bir plaket takdim etmiştim. O zaman bana dediler ki, bu plakette ne yazıyor diye. Bende “Büyükşehir Belediye Başkanı” yazıyor demiştim. O gün plaketi verememiştik. Nasip on yıl sonrası gün kıymetli iş adamımız İbrahim Çeçen’e de plaket hazırlamıştık. O gün verememiştik. Kendiside uygun görürse, o gün hazırladığımız plaketimizi, bugün takdim etmek istiyoruz “dedi

 

 

Konuşma sonrasında İbrahim Çeçen’e plaket takdim edildi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTANBUL, AĞRI, DERNEĞİ,, AĞRILILARI, BİR, ARAYA, GETİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı