Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 14:29 Bu haber 1195 kez okundu
 
Kocaeli'de Yaşayan Ağrılılar İndirimli Tedavi Olacak
Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldırım Kocaeli’nde bulunan özel hastanelerle indirim anlaşması yapmaya devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'de Yaşayan Ağrılılar İndirimli Tedavi Olacak

Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldırım Kocaeli’nde bulunan özel hastanelerle indirim anlaşması yapmaya devam ediyor. Kocaeli  Ağrı Dernekleri  Federasyonu’ndan 4.sağlık projesi anlaşması daha yapıldı.  Geçtiğimiz günlerde (KADEF) ile Gebze Medical Park, Gebze Yüzyıl Hastanesi ve Gebze Merkez yeni açılacak olan Merkez PREMİR arasında sağlık protokolü yapılmıştı.

 

Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu KADEF bünyesinde bulunan tüm Ağrı derneklerinin ve hemşerilerinin indirim olanağından faydalanması için Kocaeli’deki özel hastanelerle anlaşma kararı alarak hemşerine hastanelerde fazla para ödememeleri  ve kaliteli sağlık hizmeti almaları için dur durak demeden çalışmalarına devam ediyor. KADEF’in bu çalışması halk tarafından takdir kazandı kazanmaya devam ediyor. Hizmet yarışında özverili çalışmalarından dolayı Kocaeli ve hemşerilerine faydalı işler yaparak adeta göz kamaştırıyor. Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi Başhekim Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Dr.Hasan Kalkan ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Mehmet Fatih Şimşek tarafından KADEF Başkanı Ömer Yıldırım ve beraberindeki heyet karşılandı. KADEF ile  Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi Hastanesiyle indirim protokolü imzalandı. Protokol  ile  imza törenine geçildi.

 

 

DR.KALKAN’DAN TEŞEKKÜR

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek KADEF Başkanı Yıldırım ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür etti. Kalkan; “Ömer başkanla geçmişe dayalı hukukları olduğunu çalışkan özverili tuttuğunu koparan başarılı bir kardeşim kendisinin başkanlık sürecinde güzel projelere imza atacağına inanıyorum bizde; Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi Ailesi olarak KADEF bünyesindeki tüm derneklerine en kaliteli sağlık hizmeti sunacağız dedi.          

 

                       

BAŞKAN YILDIRIM, “GÖNÜLLÜ HİZMET ELÇİLERİYİZ”

Özel Hospital Park  Darıca Hastanesi’nin bölgedeki başarısını biliyor çalışma sistemini ve çalışan ekinini beğeniyoruz ve önemsiyoruz hemşerilerimizin sağlığını sizlere emanet ederken sizlerin de hemşerimize her konuda yardımcı olacağınıza inancımız tamdır” diyen Başkan Ömer Yıldırım, “Bizler KADEF Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte hemşerilerimizin ortak menfaatleri  doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizler her dernek başkanımızla birlikte gönüllü hizmet elçileriyiz. Çıktığımız bu gönül yolculuğunda tek sevdamız Kocaeli ve Kocaeli’ndeki hemşerimize faydalı  projelerle hizmet etmektir. Bizler üzerimize düşeni yapmaya çalışırken, hemşerimizin de bu yaptığımız ve yapacağımız projelere omuz vermeleri ne  yanımızda durmalarını arzuluyoruz. Hastanelerden istifade etmeniz için derneklerinize sahip çıkarak üye olma sorumluluğunu yeri ne getirmeniz gerekmektedir. 

 

Özel Hospital Park  Darıca Hastanesi’nde indirimden yararlanacak Dernekler

1-Kocaeli Ağrılılar Derneği                                  

2-Kocaeli Körfez Ağrılılar Derneği

3-Körfez Ağrılılar Derneği

4-Hereke Kışladüzü Ağrılılar Derneği

5-Dilovası Ağrılılar Derneği                                  

6-Dilovası Taşlıçaylılar Derneği 

7-Dilovası Eleşkirtliler Derneği

8-Gebze Ağrılılar Derneği.                                  

9-Darıca Ağrılılar Derneği

10-Çayırova Ağrılılar Derneği 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'de, Yaşayan, Ağrılılar, İndirimli, Tedavi, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı