Haber Detayı
16 Ekim 2021 - Cumartesi 15:16 Bu haber 4747 kez okundu
 
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
Gidilmeyen köy kalmayacak diyen AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar, bugün İlçeye bağlı Kalecik köyünü ziyaret edip köylülerin sorun ve dertlerini yerinde dinledi. Köylüler Başkan Konyar’a sevgi gösterisinde bulundular.
DOĞUBAYAZIT Haberi
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ

AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanlığının sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda,’ Bu gün Ak Parti Doğubayazıt ilçe Teşkilatı olarak, ilçe Başkanımız sayın Av.Mustafa Konyar  bey, Teşkilat Başkanımız Engin Pazik,Yerel Yönetimler Başkanımız Nuri Öztürk, İlçe Sekreterimiz Mehmet Latif Uğur, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Konyar, Mehmet Kıymaz, Esra Can, Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Can ve İl Genel Meclis üyemiz Mehmet Ertoğrol ile birlikte Doğubayazıt'a bağlı Kalecik köyümüzü ziyaret ettik, Muhtarımız Zeki Üstündağ beyin misafiri olduk, Köydeki Vatandaşlarımız ile sohbet edip, sorun ve sıkıntılarını dinledik. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.’ifadelerine yer verildi.

Başkan Av. Mustafa Konyar, "'Başlatmış olduğumuz ziyaretler kapsamında bu hafta sonu Kalecik köyümüzü ziyaret ederek buralardaki vatandaşlarımızı ile hasbihal ettik. Onların sorunları ve problemlerini dinleyerek çözümler konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Vatandaşlarımızla buluşma noktasında birlik ve beraberlik içerisinde yaptığımız ziyaretlerin oldukça faydalı geçmektedir. Diğer Köylerimizi de teşkilatımız olarak ziyaretlerimizi devam edecektir. Bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum " dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KONYAR'A, SEVGİ, GÖSTERİSİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
KONYAR'A SEVGİ GÖSTERİSİ
Yorumlar
Haber Yazılımı