Haber Detayı
08 Temmuz 2021 - Perşembe 10:25 Bu haber 2779 kez okundu
 
MEMUR ALIMI YAPILACAK
Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği bünyesinde Ağrı’nın da içinde olduğu 5 ilde kooperatif görevlisi ile ziraat mühendisi alımları yapacak. Kamu personeli alımları başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık.
GÜNDEM Haberi
MEMUR ALIMI YAPILACAK

Ağrı, Ardahan, Erzurum, Iğdır ve Kars illeri için yeni kamu personeli memur alımları yapılacak. Tarım Kredi personel alımı başvuruları alınıyor. Adaylar internet üzerinden Erzurum Bölge Birliği için yapılacak kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alımları kapsamında 16 kadroya başvuru yapılacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların 657 DMK’da yer alan genel hükümleri taşıması gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, 30 yaşından büyük olmamak, askerlikle ilişiği olmamak gibi genel şartlar yer almaktadır. KPSS’den adayların en az 60 alması şartı var. İkamet şartı olan başvuru ilanlarına dair süreç de şu şekildedir:

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularını 9 Temmuz 2021’e kadar yapabileceklerdir. Başvurular sadece internet üzerinden yapılabilecektir. Posta veya farklı şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. Diğer başvuru hükümleri ve sürecine dair tüm bilgileri ve belgeleri aşağıdaki “Başvuru Ekranı” üzerinden yapabilirsiniz.

KONTENJAN DAĞILIMI

Ağrı 1, Ardahan 3, Erzurum 1, Iğdır 1, Kars 6 olmak üzere 10 kooperatif görevlisi alımı, Ağrı, Ardahan, Kars illeri için 4 ziraat mühendisi alımı yapılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MEMUR, ALIMI, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı