Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 14:40 Bu haber 1624 kez okundu
 
Minik Ferhat İçin Seferber Oldu, Gönülleri Fethetti
Ağrı'da uzun süredir sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürüten Cafer Canşi, geçtiğimiz aylarda ünlü sanatçı Cem Adrian'ın gönderdiği Tablet Bilgisayarı teslim ettiği Ferhat için iyi bir yaşam alanı oluşturmak istiyor.
GÜNDEM Haberi
Minik Ferhat İçin Seferber Oldu, Gönülleri Fethetti

Ağrı'da uzun süredir Köy Okulları Yardım Projesi adı ile sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürüten Cafer Canşi, geçtiğimiz aylarda ünlü sanatçı Cem Adrian'ın gönderdiği Tablet Bilgisayarı teslim ettiği Ferhat için iyi bir yaşam alanı oluşturmak istiyor.  


Gönüllüler ve hayırseverlerden destek beklediğini ifade eden Canşi, sosyal medya paylaşımı ile destek talebini yeniledi.

 

 

DUYGU YÜKLÜ PAYLAŞIM

Sosyal medyadaki paylaşımında "Bugun Ferhat’ımızı ziyaret ettim. Daha önce değerli Cem Adrian ‘ın hediye ettiği tablet hediyesini vermeye gittiğimizde farkettik ki Manuel Tekerlekli sandalyesi kötü durumda, Akülü tekerlekli sandalye temin ettik çok mutlu oldu..

 

Ferhat ın babası hurda toplayarak ailesinin geçimini sağlıyor. Maddi durumları kötü olduğundan şuana kadar tedavisi için pek bir şey yapamamış.. 2011 yılında Bir aracın çarpması sonucu bacaklarını kullanamaz hale gelmiş.Tedavi şansı şuan da zor, ilerleyen tıptan halen umutluyuz.

 

Ferhat için vakit geçirebileceği bir yaşam alanı kurmak istiyoruz. LCD ekran bir televizyon ve annesinin ya da kendisine telefon hattı çıkarabilirsek hattına sürekli kesintisiz olarak internet yükleyecek bir destekçiye ihtiyacımız olacak . Ev iki odalı kardeşi ile paylaştığı odasını rahat edebileceği bir hale getirmeyi düşündük, mobilyalara,yatak, dolap, ve koltuklara ihtiyacımız var, destek olmak isterseniz Ferhat’ımıza hep birlikte bir nebze de olsa umut olabiliriz.

 

Aile ile ilgili detaylı bilgiler DM den verilecektir. Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz. " dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minik, Ferhat, İçin, Seferber, Oldu,, Gönülleri, Fethetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı