Haber Detayı
05 Ekim 2022 - Çarşamba 15:05 Bu haber 1952 kez okundu
 
ORHAN KELEŞ, SÜREKLİ DİYALOG İÇERİSİNDE OLACAĞIZ
İş adamı Orhan Keleş, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimleri için 3. grup meslek komitesinde aday olduğunu açıkladı.
GÜNDEM Haberi
ORHAN KELEŞ, SÜREKLİ DİYALOG İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

İnşaat sektöründe yaptığı yatırımlarla tanınan iş adamı Orhan Keleş, ATSO seçimleri için çalışmalara başladı. Orhan Keleş, "Ülkemizin lokomotifi olan inşaat sektörünün sorunlarını dile getirmek ve çözüm üretmek için Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası 16 Ekim 2022 tarihinde yapmayı planladığı seçimlerde 3. grup meslek komitesinde aday oldum. Sektördeki en büyük hedefim firmalarımızla dayanışma içerisinde olmak, güç birliği oluşturmak ve sektörümüzü hak ettiği bir noktaya taşımaktır. Dünyada ve ülkemizde hızlı gelişen inşaat sektöründe Ağrı firmaları olarak sektörde yerimizi almalıyız. Bunu başarabilmek için güç birliğinin oluşmasını sağlamak ve öncülük ederek dünyada sesimizi duyurmalı ve önemli projelerde de yer almalıyız, bunlardan çok da uzak değiliz. Bunu da güç birliği ve dayanışma içinde gerçekleştirebiliriz" dedi.

 

İş adamı Orhan Keleş, 25 yıllık deneyimini Ağrı'ya hizmet için kullanmak istediğini söyledi. Keleş, "Unutmamalıyız ki en önemli sorumluluğumuz sektörün sürdürülebilirliğini sağlamak ve gelecek nesillere rol model olmaktır. 25 yıllık deneyimimle sektörün sorunlarını yakından bilen biri olarak ilgili kurumlarla sürekli diyalog içerisinde olacağız. Firmalarımız sorunlarıyla ilgili 7/24 bize ulaşabileceklerdir. Bu vesileyle birlikte başarıya sloganımızla ben ve arkadaşlarım yeşil listedeyiz, Ağrı’ya daha iyi hizmet etmek için desteklerinizi bekleriz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORHAN, KELEŞ,, SÜREKLİ, DİYALOG, İÇERİSİNDE, OLACAĞIZ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ORHAN KELEŞ, SÜREKLİ DİYALOG İÇERİSİNDE OLACAĞIZ
Yorumlar
Haber Yazılımı