Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 10:25
 
'Zorlu bir deplasman olacak'
Ağrıspor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş: - Elazığ Belediyespor maçına kazanma odaklı çıkacağız. Çünkü rakibimiz disiplinli, kalitesi yüksek bir takım. Zorlu bir deplasman olacak'
SPOR Haberi
'Zorlu bir deplasman olacak'

Ağrıspor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, "Elazığ Belediye spor  maçına kazanma odaklı çıkacağız. Çünkü rakibimiz disiplinli, kalitesi yüksek bir takım. Mücadele gücü ve oyun anlayışları da çok yüksek bir takım. Zorlu bir deplasman olacak." dedi.

Tokuş, gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye Ziraat Kupası maçına Iğdır Es Spor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Ağrıspor’un  ligin en fazla pozisyona giren ve üreten takımları arasında yer aldığını ifade eden Tokuş, şunları kaydetti: "3 yeni transferlerimiz olan  oyuncularımızın aramıza katılışıyla biraz daha alternatifli bir kadro oluşturduk. Şimdi hedef mevcut olan durumu en iyi şekilde kullanıp ligin ilk yarısına kadar en iyi puanı sağlamak. Bu niyetle de ilk  hafta Elazığ Belediyespor maçına kazanma odaklı çıkacağız. Çünkü rakibimiz disiplinli, kalitesi yüksek bir takım. Mücadele gücü ve oyun anlayışları da çok yüksek bir takım. Zorlu bir deplasman olacak."

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı