ajans04 ağrı haberleri üst manşet
ajans04 ağrı haberleri son dakika

Ağrı Sağlık-Sen Şubesi Ak Parti Ağrı İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Yazdır
Paylaş
Sağlık-sen Ağrı Şube Başkanı Melik Yakut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın ziyaret etti.
Ağrı Sağlık-Sen Şubesi Ak Parti Ağrı İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Sağlık-sen Ağrı Şube Başkanı Melik Yakut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştiren Ağrı Sağlık-Sen, şube başkanı Melik Yakut ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ak Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın’ı makamında ziyaret etti

 

Samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette Melik Yakut, Ağrı’daki sağlık sorunlarını dile getirerek Ağrıda daha verimli, daha kaliteli hizmet sunulabilmesi için görüşlerini açıkladı.

 

Ziyaretten memnun olduğunu belirterek sözlerine başlayan Ak Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın Ağrıdaki sağlık alanındaki sıkıntılarının farkında olduklarını ve takip ettiklerini söyledi. Makamların koltukların geçici olduğunu, amacın hizmet olduğunu dile getiren Aydın, “Yapılan kongreye katıldım,şube başkanı seçim kongresinde büyük bir heyecan ve tatlı bir yarış olduğunu gözlemledim, özellikle sağlık alanında gelişmelere ve sıkıntılara daha iyi ve net vakıf olmak, kurumların içinde varlığını sürdüren, bir fiil görevini bu kurumlar içinde yapan sivil toplum kuruluşları yani sendikalar sayesinde olacaktır. Her yere her zaman yetişemeye biliriz, her şeyi duymayabiliriz ama sorunları yakından takip eden siz sendikalar sayesinde bu sıkıntıları paylaşıp, birlikte hareket ederek üstesinden gelebilir. Üzerimize düşen görevleri yapabiliriz.ayrıca yeni seçilen kardeşimizi ve kıymetli yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor,hayırlı ve başarılı hizmetler diliyorum ”

Sağlık konusunda elinden geleni yapacağını yineleyen Başkan Aydın, hem Sağlık-Sen il yönetiminin yapış oldukları ziyaretten memnun olduğunu belirtti.

 

Sağlık-Sen Şube Başkanı Melik Yakut, Ağrı Sağlık Sen Şubesi olarak sağlık sektöründe oluşabilecek sıkıntıların takipçisi olacağını ve hiçbir sağlık çalışanının mağdur olmaması için mücadele edeceklerini vurgulayan Yakut bu konuda yılmadan çalışacağını ifade etti.

Ak Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın Sağlık-sen Şube Başkanlığına Seçilen Melik Yakut’a yeni görevinden başarılar diledi.


 

 
 
 
 
 


Haberi Ekleyen:

Ağrı Sağlık-Sen Şubesi Ak Parti Ağrı İl Başkanlığını Ziyaret Etti
- HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
© Copyright Ajans04 Web Team. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Uygulama : Mün Haber Yazılımı