ajans04 ağrı haberleri üst manşet
ajans04 ağrı haberleri son dakika

Ak Parti Ağrı Belediye Başkanını Açıklıyor

Yazdır
Paylaş
Başbakan Erdoğan grup toplantısında 10 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.
Ak Parti Ağrı Belediye Başkanını Açıklıyor
Başbakan Erdoğan grup toplantısında 10 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.

 

Grup toplantısında önemli açıklamalar yapan Erdoğan, Erdoğan, cuma günü yapacakları genişletilmiş il başkanları toplantısında hem kampanya sürecine ilişkin bilgileri paylaşacaklarını hem o güne kadar belirledikleri bazı adayları kamuoyuna duyuracaklarını kaydetti.

 

Yerel seçimlerde aday olacak memurların, kamu kurumu niteliğindeki kuruluşlarda ya da parti teşkilatında görevli olanların 1 Aralık'a kadar istifa etmeleri gerektiğini anımsatan Erdoğan, bu kişilerin seçim üst kuruluyla irtibat kurarak süreci yakından takip etmesini istedi.

 

Kamuoyunun nabzını çok yakından takip ettiklerini vurgulayan Erdoğan, "Belediye başkanı çıkardığımız yerleri de çıkaramadığımız yerleri de mercek altına yatırıyoruz. Mevcut başkanlarımızın performanslarını yakından takip ederken, başkanlarımızın olmadığı yerlerde en iyi adayları tespit etmeye çalıştık, çalışıyoruz. Bunun için çok sayıda yöntem kullandık" diye konuştu.

 

Dün yaşanan bir başka sıcak gelişme ise Yalova Pusula Gazetesinin, Ağrı Adayı olarak Hasan Arslan’ ı göstermesi oldu. Gazetenin başbakan Erdoğan’ın grup toplantısından önce yayımladığı haberde bahsi geçen isimlerle başbakanın açıkladığı on isim bire bir tutuyor.

 

Meclis Kulislerinde de Hasan Arslan’ın adaylığı konusunda ortak fikir hakim.  Arslan’ın yeniden aday olma ihtimali Ak Partili seçmende mutluluk yaratırken, gözler Cuma günü yapılacak Genişletilmiş il başkanları toplantısına çevirildi.

 

Hasan Arslan, Abbas Aydın ve İsmet Aslan gibi üç belediye başkan adayının katılacağı toplantıda Başbakan Erdoğan’ın Ağrı Belediye Başkan adayını açıklaması bekleniyor.


Haberi Ekleyen:

Ak Parti Ağrı Belediye Başkanını Açıklıyor
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
© Copyright Ajans04 Web Team. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Uygulama : Mün Haber Yazılımı