ajans04 ağrı haberleri üst manşet
ajans04 ağrı haberleri son dakika

Ak Parti Tutak Belediye Başkan Adayı Zülfikar Çiftçi

Yazdır
Paylaş
Adalet ve Kalkınma Parti (Ak Parti) Tutak Belediye Adayı Zülfikar Çiftçi Oldu.
Ak Parti Tutak Belediye Başkan Adayı Zülfikar Çiftçi

Adalet ve Kalkınma Parti (Ak Parti) Tutak Belediye Adayı Zülfikar Çiftçi Oldu.

30  Mart  2014  tarihinde  yapılacak  olan  Mahalli  İdareler  Genel  Seçimleri  yaklaşırken  Tutak’ta  AK  Parti  Belediye  Başkan adayının  kim  olacağı  merakla  bekleniyordu.

Genel  Merkez  tarafından  AK  Parti Tutak  Belediye  Başkan  Adayı  gösterildiğini  belirten  Zülfikar  Çiftçi’nin  böylece  adaylığı  kesinlik  kazanmış  oldu. İşadamı Zülfikar  Çiftçi, yaptığı  açıklamada’’ Dün  akşam  saatlerinde AK  Parti  yöneticileri  beni  Genel  Merkeze  çağırıp  Tutak  Belediye  Başkan  Adayı  olduğumu  açıkladılar. Allah  bizi  halkımıza  mahcup  etmesin.’’ Dedi.

Çiftçi, 1999-2004 Yıllar arası İl Genel Meçlis Üyesi görevinde bulunmuş. 2006 yılından beri  Tutak Ak Parti İlçe Başkanı görevini yapmaktadır. Bintosun Tarımsal Kalkındırma Kop Başkanı, Tutak ve Köyleri Kalkındırma Dernek Başkanı, insan hakları komisyon üyesi görevlerini devam etmektedir. Evli 13 çocuk babasıdır.


Haberi Ekleyen:

Ak Parti Tutak Belediye Başkan Adayı Zülfikar Çiftçi
hagy - 2014-03-15 02:25:12
Ibrahim bozkurt geliyor Allahın izniyle
murat nehri - 2014-03-15 02:20:55
ibrahim bozkurt varsa cozum var huzur var hizmet var ve Allahin izniyle kazanacaktir Allah yar ve yardimcisi olsun
harman yeri - 2014-03-13 13:44:02
biz tutaklılar çok iyi biliyoruz ki ibrahim Bozkurt varsa eğer hizmet var dürüstlük var sevgi var saygı var insanlık var hoşgörü var huzur var .tutak için dn hayırlı insandır kendisi.ve tutak'ın menfaati için her türlü hizmeti yapar.emin olun ki ilçemiz daha güzel olacak.
harun Renas - 2014-03-06 15:37:13
Hakkın yolunda halkının yanında bir anlayışla ibrahim Bozkurt'tun tutak'ı en layık olduğu seviyelere getireceğinden hiç suphem yok çünkü tam bir siyaset ve hizmet adamıdır.haydi gönülleri 1 yapalım ve ibrahim Bozkurt ile birlikte olalım güzelim tutak için.
kılıç - 2014-03-06 10:35:52
tutak a ibrahim Bozkurt geliyor ve hizmet geliyor yıllardır tutak özlediği hizmetlere Allahın izniyle ve siz değerli tutak halkının ibrahim Bozkurt'a vereceği destekle kavuşacaktır.haydi tutak ın onurlu insanları gün senin günündür ve ibrahim Bozkurt ile olma zamanıdır
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
© Copyright Ajans04 Web Team. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Uygulama : Mün Haber Yazılımı