ajans04 ağrı haberleri üst manşet
ajans04 ağrı haberleri son dakika

Fatih Harbiye 26.Bölüm- Fatih Hariye Yeni Bölümde Neler Olacak? (Fatih Harbiye 8 Mart)

Yazdır
Paylaş
Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Fatih Harbiye yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Fatih Harbiye 26. bölümüyle yine heyecanı zirveye tırmandıracak.

Fatih Harbiye 26.Bölüm- Fatih Hariye Yeni Bölümde Neler Olacak? (Fatih Harbiye 8 Mart)
Fatih Harbiye Fox Tv'de başlayan yayın hayatına Show Tv'de devam ediyor. Yayınlandığı her bölümle sevenlerini ekran başına kilitleyen Fatih Harbiye yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam edecek. Fatih Harbiye 26. bölümüyle 8 Mart Cumartesi akşam Show Tv ekranlarında olacak.
 
Fatih Harbiye 26.bölümde neler olacak? Neriman, babasının güvenini geri kazanmak için elinden ne geliyorsa yapmaya kararlıdır. Kızı için endişelenen Faiz beyin, öfkesini geçiren ise her zaman ki gibi Gülter hanım olur. Macit, ailesine vermiş olduğu sözün sonuçlarını düşünürken, bunu Neriman’a nasıl anlatacağı hakkında endişeler yaşamaya başlar. Neriman, saf ve temiz duygularla büyüttüğü aşkını kendi dünyasında doludizgin yaşarken, Macit son kez bir karar vermek zorunda kalır.  Fatih Harbiy nefes kesecek yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Fatih Harbiye yeni bölümü 8 Mart akşamı Show Tv'de. 
 
Fatih Harbiye 25.Bölüm Özeti
 
Rüya gibi başlayan gün, Macit ve Neriman için kabusa dönüşmek üzeredir. Macit, babasının kalp krizi geçirmesi ile altüst olurken, Neriman da babası tarafından çıkmazlara sürüklenmektedir. Macit ve Neriman aşkları için ailelerine direnmek zorunda kalırlar. Önlerine çıkan engeller, aşılmaz birer duvar olacak gibi gözüküyor. Pelin, aşk ve en az aşk kadar güçlü olan intikam duygusu içindeyken, eline geçen fırsatları değerlendirmek için sonuna kadar gitmeye kararlıdır.
 
Fatih Harbiye 24.Bölüm
 
Geçen bölüm, Duygu Neriman’a ailesinin anı defterini getirdi. Neriman, geçmişin resimlerini görünce çok duygulandı. Babası, Faiz Bey pek de memnun olmadı. Duygu zahmet etmiş, getirmiş dedi. Duygu yüz üstü çeker gitti.
 
Macit, kötü bir kabus gördü, Neriman kendisini görmezlikten geldi, Şinasi ile sarıldı ve el ele tutuşarak gitti. Bu kötü rüyadan kan ter içinde uyandı.
 
İnci Hanım, kocası Kerim Beyin şirketi kaybetmek üzere olduğu haberini, ne bana nede oğluma söyleme. Kerim Bey, bir an önce Pelin ile Macit’in evlenmesini sağlamak zorundasın, başka hiçbir şansımız yok, bu evlilik mutlaka olacak.
 
Macit, kahvaltı sofrasına gelir. Hiçbir şey yemez, benim çıkmam lazım. Tam o sıra Pelin gelir, kendisinin şirketin tanıtım kreasyon çekimlerini getirir, gösterir. İnci hanım ve Kerim Bey çok beğenir, Macit sadece başarılı, bu senenin kreasyonunu sen taşıyabilirsin, tebrik ederim, müsaadenizle der ve çıkar gider.
 
Gülter Hanım valizini toplarken Faiz Bey müdahale eder, gitmesini istemez, biz bir aileyiz, böyle zamanlarda toparlanmamız lazım.
 
Selim Beyin karısı Feyza Hanım şirketin muhasebecisinden durum hakkında bilgiler bir dosya ile alır. Kötü durumu kocası Selim Beyin suratına vurur. Ortağın Kerim şirketin içini boşaltmış, senin bir şeyden haberin yok.
 
Macit, arkadaşı Özgür’den bir konuda yardım ister. Özgür, Eda diye biriyle görüşür, istedikleri sürprizleri hazırlatır.
 

Kaynak:http://m.milliyet.com.tr/News/Article?ID=1847467


Haberi Ekleyen:


Fatih Harbiye 26.Bölüm- Fatih Hariye Yeni Bölümde Neler Olacak? (Fatih Harbiye 8 Mart)
- HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
© Copyright Ajans04 Web Team. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Uygulama : Mün Haber Yazılımı