27 Mayıs 2018, Pazar
  • Dolar
  • Euro
  • GR ALTIN
  • ÇEYREK

BİZLERE SABIR’I CEMİL VER ALLAHIM

Beyni dışarıda eli içeride olan ‘Gülenist çete’ Hükümeti çeşitli operasyonlarla düşürülmeyince; Arkasına karanlık odakları, çeteleri, sermayenin ve medyanın gücünü alanlar bu ülkeye istikamet çizemezler. Türkiye, üzerinde operasyon yapılacak, ameliyat yapılacak bir ülke değildir.

           Türkiye Cumhuriyeti Devletindeki tüm terör örgütlerinin oyunlarını bozup, inlerine girip, kökü dışarıda olup ama içerideki birtakım ihanet çeteleri devlet içine sızmış, devlete paralel bir devlet oluşturmaya çalışan örgütler, adeta devleti felç etmek, milleti yok saymak, ülkeyi, iç siyaseti, dış siyaseti yeniden tasarımlamak için itibar suikastı yapmaya çalışıyorlar. Türkiye böyle ahlaksızca bir saldırıya bugüne kadar hiç maruz kalmamıştır. Bu karanlık tezgâhta ahlak, ilke, kural, kaide hiç yok. Devlette paralel yapı olmaz. Paralel yapı kurmak isteyenler, devletin kurumlarına giren sinsi ve vatan hainlerini terörle işbirlikçi olanları bir an önce tasfiye edilmeli. Yedi düvale karşı mücadele eden güçlü Türkiye Cumhuriyetine asla ve kat’a kimse diz çöktüremez. Çünkü bu millet asil bir millettir. Terörle birlik olan bu alçak ve kahpe güruh bugünlerde Doğu ve Güneydoğuda haddini aşarak hain ve kahpece saldırı yapmaktalar.

Bu vatan hainlerinden geçilmiyor ortalık. Hepsinin kuyruğu bir birine bağlı. Küresel terör ağının kuyruğunun bağlı olduğu kazığın Pennsylvania’da olduğunu da biliyor ve görüyoruz. Doğu ve Güney Doğudaki alçak saldırı ile 15 Temmuz’daki alçaklık arasındaki bağı da görüyoruz ve biliyoruz.

Biliyor ve diyoruz ki; Terör örgütlerinin kuyruklarının bağlı olduğu kazığı Pennsylvania’ya dikenler, o kazığı sağa sola çevirenler de bilsin ki biz burada dimdik durmaya devam edeceğiz. Siz sırtlanlar ve çakallar gibi saldıracaksınız. Biz aslanlar gibi hesabını soracağız. Asla ve kat’a kaçamayacaksınız. Cehennemin dibine kaçsanız bile kurtulumiyacaksınız. Küresel alçaklık ağının palyaçoları da bilsin ki, biz onlarıda yakından tanıyoruz. Hangi kılığa girerlerse girsinler, hangi kıbleye dönerlerse dönsünler burunları ortada.

Bizler Türkiye’nin asil evlatları olarak;

Malazgirt’te Sultan Alpaslan’ız. Kudüs’te Selahattin Eyyubi’yiz. Kosova’da Sultan Murad’ız. Bizans’a karşı Sultan Fatih’iz. Mohaç’ta Kanuni’yiz. Preveze’de Hayreddin’iz. Plevne’de Gazi Osman’ız. Temmuz’un on beşinde Ömer Halis Demir’iz.

Bizler Türkiye’nin vatan sever milletiyiz. Bizleri yıldıramayacaklar. Bizleri bölemeyecekler. Siz ne kadar alçaklaşırsanız, bizler gerçek vatan evlatları o kadar bir olacağız, diri olacağız, hep beraber olacağız ve en iyi şekilde yükseleceğiz.

Vatan haini bölücü örgüt, bölge halkı tarafından adeta tecrit edilmiş, dışlanmıştır. Suriye ve Irakta hesapları olan karanlık odakların taşeronluğunu yapan bu örgütün eylem teşebbüslerinin büyük bölümü, esasen, halkımızın desteği sayesinde önlenmektedir. Devletimiz, tüm kurumlarıyla, milletimizle el ele vererek, bölücü vatan hainlerini eylem yapamaz hale getirmeli, devletimizin ve milletimizin bekası için, yurt içinde ve yurt dışında, her türlü siyasi, diplomatik, askeri tedbirleri almalı, kendimizin ve çocuklarımızın daha güvenli, huzurlu, müreffeh geleceği için hep beraber birlik içinde hareket etmeliyiz. Bu bölücü terör örgütünün ve Avrupa birliği çatısı altındaki ülkeler; kendini bilmez ve haddini aşarak doğrudan doğruya teröre destek vererek ülkemize ve milletimize saldırma vazifesi doğrultusunda, insani ve ahlaki tüm değerlerden yoksun eylemlerini ve aldığı kararlarını  şidetle kınıyorum.                              

Hain ve zalimin her türlü hilesine ”Ebabil Kuşu’ misali direnip, ‘Ebrehe Veletlerine Abdulmuttalip’ şuuruyla cevap veren, her zaman ve zeminde vereceğini gösteren Türkiyeli vatansever kardeşlerime teşekkür ediyor; onları Muhammedi muhabbetle kucaklıyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 Diyanet-SEN Şube Başkanı Yasin ÇINAR

Yazarın Diğer Yazıları

Makale Yorumları

  • Kasım

    Kasım 16.06.2017 08:29

    Çok beğendim yasin hoca ağzına sağlık bu Feto tecalı ve tecalın askerlerine iyi bir cevap vermişsin. sağoğl

Yorum Yazın

CAPTCHA security code
Yorum Gönder

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yukarı çık