Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 22:31
 
Ekrem Çelebi'den İstanbul Seçimleri Yorumu
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, önceki hafta AKİT TV ekranlarında Fatin Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu Pazar Manşeti isimli programında İstanbul seçimlerini yorumlamıştı.
POLİTİKA Haberi
Ekrem Çelebi'den İstanbul Seçimleri Yorumu

 AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, önceki hafta AKİT TV ekranlarında Fatin Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu Pazar Manşeti isimli programında İstanbul seçimlerini yorumlamıştı.

Yüksek Seçim Kurulu bugün toplanarak İstanbul seçimleri dolayısı ile kararını açıkladı. Alınan kararda 7 kabul 4 redoyla seçimlerin yenilenmesine karar verildi.

AKİT TV ekranlarında bir hafta önce yayınlanan programda Ak Partili Çelebi, seçimlerin yenileneceğine inandığını söylemiş" İstanbul seçimleri hala ortada. YSK'nın vermediği bir karar var. Ben seçimlerin iptal edileceğine inanıyorum. Çünkü bu kadar seçim yolsuzluğunu görmeme imkanınız yok. Piyasadaki işçiyi getirip sandık başkanı yapar yasaya aykırı davranırsanız bu olmaz. " demişti.

Çelebi'nin bir hafta önceki bu konuşması kamuoyunda "Çelebi, Ak Parti'nin A takımında yer alıyor veya karar verici mekanizmalar içerisinde bulunuyor" izlenimini verdi.   

 

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı