Haber Detayı
11 Eylül 2022 - Pazar 11:11 Bu haber 2671 kez okundu
 
HADDİNİ BİL TUNÇ SOYER ?
Mıgırdiç'i Sever de Osmanlı'yı Sevmez Zındık. İti Domuzu Sever, İnsan-ı Sevmez Zındık. İster' ki Diz Çökertilsin Türkiye. Ekmeğini Yer Amma Vatanı Sevmez Zındık.
GÜNDEM Haberi
HADDİNİ BİL TUNÇ SOYER ?

Diyanet-SEN Ağrı Şube Başkanı Yasin Çınar İzmir'in kurtuluş yıl dönümü etkinliğinde  büyükşehir belediye başkanı Tunç Soyer'in Osmanlıyı hain ilan etmesine sert tepki göstererek bir açıklama yaptı. 
     Çınar açıklamasında; Osmanlıyı anlamayan iskenderiye hamalıdır. Vatan topraklarına kanlı çizmeleriyle basan müstevlilere tek kelime edemeyen bugünün iş birlikçi siyasetçilerinin , 9 Eylül 1922 tarihinin 100'üncü yıl dönümünde tarihimizi düşman gözüyle yorumlaması iflah olmaz bir cahillik, tedavisi imkansız devşirme hastalığıdır. 
     Ülkemize yapılmış düşmanlıklara karşı konuşması gerekenlerin Osmanlı Devleti'ni hedef alması şuursuzluktur. Osmanlı Devleti ile kavga etmek Milletimizin kimliğine saldırıdır. Cumhuriyet' de bizim, Osmanlı Devleti'de bizim. Osmanlı'yı Cumhuriyetten ayıracak hiçbir güç yoktur.  Dedi.
     Çınar ; Izmir'in kurtuluş gününde işgalci Yunan'a tek laf söylemeyip İzmir'i Yunan'dan kurtaran Osmanlı'ya saldıran Tunç Soyer , genlerinde kimin kodlarını taşıdığını açıkça göstermiştir.
     Bu adamların,  Osmanlı Devleti'ne olan düşmanlıkları,  her zaman yunan düşmanlığından önde olmuştur. Bu kin müslüman kini olamaz. Bu millete karşı biriktirilen nefret, emperyalistlerin ve dönemlerin nefretidir. Masonların ve Siyonistlerin nefretidir.
     Biz osmanlı sayesinde varız. Onu anlamayanın kültürel kişiliği yoktur.
     Ecdadın bir kısmını Reddetmek bu millete yapılmış en büyük kötülüktür ve ihanettir. 
     Çınar:  Tunç Soyer'i bu talihsiz konuşmasından dolayı şiddetle kınıyor ve derhâl bu Milleten özür dilemeye davet ediyorum. Dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: HADDİNİ, BİL, TUNÇ, SOYER, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı