Haber Detayı
20 Nisan 2021 - Salı 22:39 Bu haber 4478 kez okundu
 
Hastanede Büyük Soygun İddiası
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yemek Firması ve Yönetimin akıl almaz oyunları ile resmen soygun yapıldığı İddiaları gündeme bomba gibi düştü.
GÜNDEM Haberi
 Hastanede Büyük Soygun İddiası

Yemek Firması Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü ve Başhekiminin olayı bilmesine rağmen hiç bir işlem yapmadıkları soygun Hastane çalışanlarını çileden çıkardı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesinde daha önceki yıllarda çalışanların bile personel kartlarını basarak, Hastanesinde çalışıyormuş gibi göstererek haksız kazanç elde ettikleri gün yüzüne çıkmasına rağmen Hastane Başhekimi ve Müdürünün hiç bir işlem yapmaması kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Soygunun boyutunun ne kadar olduğu bu soyguna göz yumanların nasıl bir ilişki içerisinde oldukları merak konusu oldu.

Ağrı Valisi Osman Varol ve İl Sağlık Müdürü Coşkun Daharlı'nın konuya Vakıf olup olmadıkları en çok hastane çalışanlarını merak içerisinde bıraktı.

Edinilen bilgilere göre bugün Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir Yemek firması yetkilisinin Başhekim ve Müdürü zan altında bırakarak sarf ettiği akıl almaz cümleler yolsuzluğun boyutlarının İdareye kadar sıçradığını gösteriyor.

Konuyla ilgili adli ve İdari soruşturmanın başladığı öğrenilirken Başhekim Yardımcısının olaya muhakkik olarak atanması kurum içerisinde konunun kapatılacağı iddialarını beraberinde getirdi.

Bu Olayın bir an evvel açıklığa kavuşması ve Sorumlular hakkında gerekli işlemlerin yapılması için Ağrı Valisi Osman Varol ve İl Sağlık Müdürü Coşkun Daharlı’nın Konuya el atmaları kamu vicdanını rahatlatacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Hastanede, Büyük, Soygun, İddiası,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 Hastanede Büyük Soygun İddiası
 Hastanede Büyük Soygun İddiası
 Hastanede Büyük Soygun İddiası
Yorumlar
Haber Yazılımı