Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 18:34 Bu haber 3090 kez okundu
 
HEDEFLERİ MİLLİ TAKIM
2006 yaş Grubu Ağrı Futbol il karması için seçmeler yapıldı.
SPOR Haberi
HEDEFLERİ MİLLİ TAKIM

Seçmeler sonucun da patnos ilçesinden 4 kişi Eleşkirt ilçesinden 1 kişi Hamur ilçesinden 1 kişi Ağrı spor takımından 4 kişi 
vefa spor takımından 3 kişi
Galatasaray okulundan 2 kişi 
Ağrı Gençlikspor müdürlüğü yaz futbol okulundan 3 kişi  toplam 18 kişi İl karmasına seçilerek 15 Eylül de Erzurum'da başlayacak olan müsabakalar da ilimizi temsil edecektir. Bu müsabakalar sonucu Erzurum bölge karması takımı için oyuncular seçilip ileri bir tarihte bölge karmaları müsabakalarında 2006y yaş grubu Milli takim için de oyuncu seçilecektir. 


Ağrı Futbol Altyapi sorumlusu ve İl karmasi Antrenörü Metehan Yıldırım Görev aldığı Ağrı il karmasın da hedeflerinin iyi bir şekilde hazırlanıp ilimizi en iyi sekilde temsil edeceğini söyledi. Yetenekli sporcuların olduğu ve bu seçmeler sonucun da Erzurum bölge karması ve milli takima kadar sporcu kazandırmak olduğunu söyleyen Yıldırım aynı zamanda Ağrı Askf ,Ağrı Gençlikspor müdürlüğü Patnos spor , Hamur spor , Ağrı spor Galatasaray okulu , Vefa spor  , Eleşkirt spor yöneticileri ne verdikleri desteklerden dolayi teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HEDEFLERİ, MİLLİ, TAKIM,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
HEDEFLERİ MİLLİ TAKIM
HEDEFLERİ MİLLİ TAKIM
HEDEFLERİ MİLLİ TAKIM
HEDEFLERİ MİLLİ TAKIM
Yorumlar
Haber Yazılımı