Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 10:58 Bu haber 5377 kez okundu
 
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
Bu Bayram Çocukların Bayram Hediyesi Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonundan.
MAGAZİN Haberi
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ

Bu Bayram Çocukların Bayram Hediyesi Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonundan.

Kısa süre önce kurulmasına rağmen Kocaeli kamuoyunun ve hemşerilerinin beğenisini kazanan KADEF bayramda çocukları unutmadı. 

Bir çok projelere imza atan KADEF pandemi sürecinden olumsuz etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını giyindirdi. 

Yaptığı çalışmalarla sivil toplum kuruluşlarına örnek teşkil eden KADEF Hizmet yarışında özverili çalışmalarından dolayı kısa sürede Kocaeli’nin gündemine oturdu.

Engelli vatandaşlara yönelik tekerlekli sandalye yardımları, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak vererek “biz bize yeteriz” kampanyasına katılım sağlamaları, Covid-19 virüs sürecinde sağlık çalışanlarına yönelik projeler, Federasyon ve bünyesindeki Derneklerle birlikte her ilçeden hemşerilerine yönelik kumanya yardımları ve alışveriş çekleri dağıtımlarından sonra 200 ailenin çocuğunu giyindirmeleri büyük beğeni kazandı.

İklimi Sert, İnsanı Mert Ağrı

Konuyla ilgili açıklama yapan KADEF Başkanı Ömer Yıldırım: ''KADEF Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte aldığımız ortak karar sonucunda her Derneğimiz kendi bünyesinde ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin çocuklarını tespit ederek giyindirme karar aldık. Bu vesileyle belli gün aralıklarla Derneklerimizin belirlediği çocuklarımızı KADEF bünyesinde giyindirdik. Ayrıca bizlere sosyal medya aracığıyla ve bizzat telefon açarak ulaşan hemşerilerimizi de geri çevirmedik. İhtiyaç sahibi hemşerilerinizin taleplerini karşıladık ve karşılamaya da devam ediyoruz. Bu süre içerisinde iş adamlarımıza ve dostlarımıza ulaşarak istişarelerde bulunduk. Yaptığımız çalışmaları taktirle karşılayan hemşerilerimizin nezdinde ciddi anlamda KADEF’in kabul görmesi bizleri ayrıca gururlandırdı. Öncelikle projelerimizde yanımızda duran durmayan, maddi manevi desteklerini veren vermeyen tüm hemşerilerimiz ve dostlarımıza teşekkür ederiz.’' Dedi.

Açıklamalarına devam eden KADEF Başkanı Yıldırım, bizler tüm Derneklerimizle beraber tek sevdamızın Kocaeli ve Ağrılı hemşerilerimize hizmet etmektir. Doğunun incisi kadim Ağrı şehri, Ahmed-i Hani’nin torunları ve ikliminin sert, insanın mert olduğu her bir Ağrı’lıya hizmet etmek bizler için onurdur. İyilik bizim kültürümüzde, inancımızda ve yaşam tarzımızda var. Doğduğumuz kente minnettar, doyduğumuz kente hizmetkar olacağız. 

Tüm Derneklerimize Teşekkür Ederim


Yıldırım, Yönetim Kurulu arkadaşlarını unutmadı. Bünyesinde bulunan tüm Dernek Başkanlarına teşekkür etti. Yıldırım, Kuruluşumuzdan bu yada aralıksız ve büyük bir öz veriyle çalışan her bir Derneğimizin Başkanı ve Yönetim Kurulu arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerini iletti. Ağrı’lılar Kocaeli’nde büyük bir ailedir ve bizler gücümüzün farkında olmalıyız. Eller çok olunca yükler hafifleşir. Projelerinin ardı ardına devam edeceğini belirterek sözlerini tamamladı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KADEF'TEN, BAYRAM, HEDİYESİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
KADEF'TEN BAYRAM HEDİYESİ
Yorumlar
Haber Yazılımı