Haber Detayı
02 Haziran 2021 - Çarşamba 12:15 Bu haber 4695 kez okundu
 
ŞEHİT ANNESİNE YAPILANLAR TEPKİ ÇEKTİ
Patnos ilçesinde şehit annesi gittiği sağlık kuruluşunda gördüğü ilgisizlik karşısında çekilen fotoğraf herkesin tepkisine neden oldu.
PATNOS Haberi
ŞEHİT ANNESİNE YAPILANLAR TEPKİ ÇEKTİ

Edinilen bilgilere göre Patnos ilçesinde yaşayan Şehit Emrah Çelebi’nin 75 yaşındaki annesi Fatma Çelebi, Böbrek kalp ve karaciğer rahatsızlığından dolayı Medi Center  Tıp Merkezine götürüldü.

Hastanın 75 yaşında olması ve çok acı çektiğini söylemelerine rağmen kurum yöneticileri ilgilenmeyip hasta yakınlarına sert cevap verip şehit annesinin sandalye üzerinde acı içinde kalmasına duyarsız kaldılar.

Vatanı için canını seve seve veren bir şehidin annesine yapılan bu uygulamaya hastanede bulunan hasta ve hasta yakınlarının bütün telkinlerine sessiz kalan kurum yöneticilerinin bu tavırları herkesin tepkisine neden oldu.

 

Şehit annesine karşı yapılan bu hoş olmayan hareket karşısında yetkililerin nasıl bir tavır sergileteceği ise merak konusu olurken şehit annesinin yakınlarının bu konuyu CİMER’e, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya iletecekleri de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİT, ANNESİNE, YAPILANLAR, TEPKİ, ÇEKTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı