Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 16:55 Bu haber 3184 kez okundu
 
ZORAKİ BASIN AÇIKLAMASINA SUÇ DUYURUSU
Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar’ın yaptırdığı basın açıklamasında FİYASKO. Önlerine konulan metni bile okuyamayan kontrol mühendislerine zorla yaptırılan açıklamanın sonrasında yapılan suç duyurusunun belgesini yayınlıyoruz.
DOĞUBAYAZIT Haberi
ZORAKİ BASIN AÇIKLAMASINA SUÇ DUYURUSU

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar, açıklamalarında, ‘Asfalt Kontrol Komisyonunda bulunan Ahmet CERAV 26.05.2021 tarihinde “iş yoğunluğundan dolayı asfaltı sağlıklı bir şekilde kontrol edemediğini” gerekçe göstererek görevinden alınması yönünde Başkanlığımıza dilekçe vermiştir.
Bu dilekçenin Başkanlığımız tarafından uygun görülmemesiyle tekrar aynı gerekçeyle 29.06.2021 ve 27.07.2021 tarihlerinde tekrar başkanlığımıza başvuruda bulunmuş, son dilekçesi Başkanlığımızca uygun görülmüştür. Öte yandan Harun UNÜS de tamamen kendi hür istek ve iradesiyle 07.06.2021 ve 27.07.2021 tarihlerinde aynı gerekçeyle Başkanlığımıza talepte bulunmuş ilk talebi kabul edilmemekle birlikte, son talep Başkanlığımızca uygun görülmüştür. Belediye yönetimi olarak, yapılan karalamaları ve iddiaları reddediyor, bu asılsız iddiaları ortaya atanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı tüm kamuoyuna beyan ediyoruz.’ifadelerini kullanmışlar
Peki bu evraklar nedir sayın Başkan yalan haber yapmıyoruz demek ki.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZORAKİ, BASIN, AÇIKLAMASINA, SUÇ, DUYURUSU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ZORAKİ BASIN AÇIKLAMASINA SUÇ DUYURUSU
ZORAKİ BASIN AÇIKLAMASINA SUÇ DUYURUSU
Yorumlar
Haber Yazılımı