depolama Engelli Erişim Cihazı Merdiven Tırmanma Cihazı Taşıma iletme Sistemi Uluslararası evden eve nakliyat Adak

Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde

  • Dolar
  • Euro
  • GR ALTIN
  • ÇEYREK

Ağrı ve ilçeleri belediye meclis üyeliği kesin aday listesi 2019

31 Mart 2019'yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ağrı merkez ile Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Patnos, Tutak, Taşlıçay ve Hamur ilçelerinin Belediye Meclisi Üyeliği Seçiminin kesin aday listeleri açıklandı.

Ağrı ve ilçeleri belediye meclis üyeliği kesin aday listesi 2019

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) belediye meclis üyelerini açıkladı. Liste Adı Soyadı, Mesleği, Öğrenim Durumu, Adaylık Türü ve Aday Sıra No şeklinde sıralanmıştır.

 

AĞRI MERKEZ SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
CENGİZ SÖNMEZ İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
VEYSEL AYDEMİR ESNAF İLKOKUL ASIL 2
FEYAT İSTEMİHAN MÜHENDİS ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 3
CELAL KILIÇ ESNAF İLKOKUL ASIL 4
MUHAMMED DENİZ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
NECİP TAYHAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
HAKAN ADİGÜZEL ESNAF ASIL 7
MAKSUT MAĞLAY ESNAF İLKOKUL ASIL 8
AYTAÇ KAPLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
İBRAHİM URTEKİN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 10
EKREM ŞAHİN ESNAF İLKOKUL ASIL 11
MUZAFFER BARTIK ESNAF İLKOKUL ASIL 12
İBRAHİM AKTAŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 13
ÖMER ÇELİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 14
SAİM AÇIK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 15
MAZLUM AYDEMİR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 16
ERDAL UÇAR İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 17
FEYYAT ÇELİK ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 1
YASİN IŞIK ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 2
HALİS TATLI ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 3

AĞRI MERKEZ TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
MUSTAFA AKAL ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

AĞRI MERKEZ CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
AHMET TEKİN ESNAF İLKOKUL ASIL 1
ABDURRAHMAN YILMAZ ESNAF İLKOKUL ASIL 2
KARTAL SARI ESNAF İLKOKUL ASIL 3
MURAT YILDIRIM ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
BARAN YAŞAR ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
MEHMET AYDIN ESNAF İLKOKUL ASIL 6
OKTAY AYDIN ESNAF İLKOKUL ASIL 7
NUHCAN ÖZMEN ESNAF İLKOKUL ASIL 8
ADEM ALPARSLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
AYKUT AYKUT MAKİNA ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 10
MEHMET HANİFİ GÜNDÜZ ESNAF İLKOKUL ASIL 11
ŞÜKRÜ ARDA ESNAF İLKOKUL ASIL 13
NİHAT İRTEKİN İŞLETME ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 14
ERKAN KAYA İNŞAAT USTASI İLKOKUL ASIL 15
MEHMET NOĞAY ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 16
MEDENİ YAKA ESNAF İLKOKUL ASIL 17
CİHAN AKKUŞ ESNAF ASIL 19
MURAT MAG ESNAF İLKOKUL ASIL 21
TAHİR ŞAFAK ESNAF İLKOKUL ASIL 22
KEMAL AKTAŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 23
MUHAMMET KASIM YILDIZ ÇİFTÇİ İLKOKUL KONTENJAN 1
AYNUR GÜNEŞ SERBEST MESLEK İLKOKUL KONTENJAN 3

AĞRI MERKEZ ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
REŞAT ASLAN İŞ ADAMI İLKOKUL ASIL 1
MUSTAFA REŞİT ACARBAY İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
KASIM BULAN İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
VASİM BEYAZIT ESNAF İLKOKUL ASIL 4
NESİM ZENGİN ESNAF İLKOKUL ASIL 5
MUSA KAZİM ŞAHİN İŞ ADAMI İLKOKUL ASIL 6
MEHMET ALPASLAN İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
SELİM ALPASLAN İŞ ADAMI İLKOKUL ASIL 8
ZAHİR KILIÇ ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
ÖMER YILDIZ İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 10
METİN ÖZMEN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 11
ERCAN OĞUR MÜHENDİS ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 12
NURETTİN SATIK ESNAF İLKOKUL ASIL 13
METİN KARADOĞAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 14
YILMAZ KARAOĞLAN EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 15
SELMA GÖKÇEN ARICI ORTAOKUL/LİSE ASIL 16
NÜRŞAH ERGÜN MAĞAZA MÜDÜRÜ ORTAOKUL/LİSE ASIL 17
SERKAN AYKUT ORTAOKUL/LİSE ASIL 18
MEHMET PORSUK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 19
AYTEN KARAKOÇ EĞİTİMCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 20
SADULLAH ÇABAŞ STK BAŞKANI İLKOKUL ASIL 21
MURAT DAĞTEKİN MÜHENDİS ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 22
BESRA ŞİMŞEK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 23
ABDÜLHALİM TURAN ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 24
GÜRSEL KAYABAŞI EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 25
ÖZGÜL SARI MÜHENDİS ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 26
CELAL KARAOĞLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 27
MEHMET ŞAFİ YILDIRIM ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 28
UĞUR TAŞDAN MÜHENDİS ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 1
TANSEL ASLAN İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 2
AYSEL KAYA EĞİTİMCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
AYHAN KESKİN EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 4
MEHMET PORSUK ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
NİMET ERİM İLKOKUL YEDEK 6
SALMAN POLAT İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 7
SALİH OĞUR ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
SERVET KARAKUŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
KASIM GÖKSU EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 10
ABDULBARİ TANIŞ EMEKLİ İLKOKUL YEDEK 11
DİNCER İSTEMİHAN ESNAF YEDEK 12
CEVAHİR BOZYEL ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 13
FERHAT DAĞABAKAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 14
MURAT ÇETİN ESNAF İLKOKUL YEDEK 15
HÜSNÜ YILMAZ ESNAF YEDEK 16
YUSUF ERGÜN ESNAF İLKOKUL YEDEK 17
ZİYATTİN YERLİKAYA ESNAF İLKOKUL YEDEK 18
HASAN YAŞLI ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 19
HASAN KAVAYÇİN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 20
MESUT ÇELİK ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 21
NİMET ÇİFTÇİOĞLU ORTAOKUL/LİSE YEDEK 22
AHMET ATILMIŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 23
BİLAL TAŞTAN ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 24
FUAT YONTAR ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 25
SEYAT KARAKUŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 26
TEKİN SALTAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 27
TEYYAR TEKBAŞ ESNAF İLKOKUL YEDEK 28
SELAHATTİN DEMİRCİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 29
SELHATTİN AKHAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 30
ŞENER KAPLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 31
MEHMET ÖZGÜL İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1
Kemal Atmaca İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 2
KENAN YILDIRIM İŞ ADAMI İLKOKUL KONTENJAN 3

AĞRI MERKEZ İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ŞEREF YILDIRIM SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 1
ŞAHİN EMİNOĞLU EMEKLİ İLKOKUL ASIL 2
ETHEM ALPARSLAN SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 3
SIDDIK TAŞTAN SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 4
MURAT YILDIRIM SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
SELAHATTİN ÖZKAN SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
ABDULHALİM ÖZTÜRK ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
MEHMET OZAN ERAT İLKOKUL ASIL 8
MEHMET ALİ KONYAR ÖZEL GÜVENLİK ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
BAHTINUR SÖYLEMEZ ÖZEL SEKTÖR ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 10
YUNUS EMRE KILIÇ SERBEST MESLEK ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 11
EMRAH ALPARSLAN İLKOKUL ASIL 12
İHSAN BİLİCİ ASIL 13
KEZİBAN AKALİN EV HANIMI İLKOKUL KONTENJAN 1
ÖNER AÇIK SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 2
YAVUZ SELİM AKALIN SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 3

AĞRI MERKEZ HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
CEREN BARIŞ ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
CELAL ÇELİK ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
SEMRA TOKUŞ EV HANIMI İLKOKUL ASIL 3
TAHSİN OK ESNAF ASIL 4
SUSAN ÖZBİLGİ EV HANIMI İLKOKUL ASIL 5
NESİM MAĞLAY SERBEST MESLEK ASIL 6
GÜLCAN ELDEM EV HANIMI İLKOKUL ASIL 7
ÖNER ŞÜT İNŞAAT MÜHENDİSİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 8
DOĞAN EFE ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
MEHMET AZAT YILDIRIM TİCARET İLKOKUL ASIL 10
ALİ AKTAŞ ORTAOKUL/LİSE ASIL 11
İHSAN DEMİR SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 12
MURAT KITNUR ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 13
SİNAN POLAT ESNAF İLKOKUL ASIL 14
CENGİZ ELKATMİŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 15
AHMET GÜNEŞ SERBEST MESLEK ASIL 16
EŞREF YILDIRIM ŞÖFÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 17
MERVE SAFA YILMAZ ORTAOKUL/LİSE ASIL 18
ERDAL ASLAN ORTAOKUL/LİSE ASIL 19
NAİF AYDEMİR ESNAF İLKOKUL ASIL 20
MUSTAFA BOZDAĞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 21
ÖMER TAŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 22
NİMET YERLİKAYA ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 23
MUHAMMED FURKAN ÖZER ESNAF İLKOKUL ASIL 24
LÜTFÜ KAYA İŞÇİ İLKOKUL ASIL 25
RAMAZAN ADIGÜZEL ESNAF İLKOKUL ASIL 26
ZEYNEP KAPLAN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 27
MEHMET ZEKİ ADIGÜZEL SERBEST MESLEK İLKOKUL YEDEK 2
RECEP ADIGÜZEL SERBEST MESLEK İLKOKUL YEDEK 3
TAKYETTİN ALPTEKİN SENDİKACI YEDEK 6
YELİZ KARAARSLAN EV HANIMI ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1
MEMET AKKUŞ ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 2
CENGİZ ALPASLAN ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 3

DİYADİN TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
BAĞDAŞ GÖNEK ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DİYADİN CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
İLHAN DOĞAN MADEN MÜHENDİSİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1
ALİHAN DEMİR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
SEDAT IŞIK KUAFÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
MENDUH YILMAZ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 4
HACI YENİGÜN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5
HANİFİ YENİGÜN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
ALİ ÇİFTÇİ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 7
SEYİTHAN ÖZER ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 8
DENİZ YENİGÜN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 9
CÜNEYT YAŞLI SERBEST ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 10
ABDULSELAM YENİGÜN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 11
FARUK ARKAN ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 1
TANER BİRGÜL ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 2

DİYADİN ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
SEYİTHAN TANRIVERDİ K.S.KOOP. BAŞKANI ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
RIFAT TUNCA İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
CESİM TURAN ESNAF İLKOKUL ASIL 3
MEHMET ALİ KAYA ESNAF İLKOKUL ASIL 4
ÖMER AKAKUŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 5
ZEMİRHAN ÇİFTÇİ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 6
İBRAHİM KARAKUŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 7
MUSA KORAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
MEHMET YARDIMCI ESNAF İLKOKUL ASIL 9
İSMET GEZGİN ESNAF İLKOKUL ASIL 10
MEHMET SALİH IŞIK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 11
ADNAN BAKIR ESNAF İLKOKUL ASIL 12
KENAN KARİP ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 13
YUSUF YALAZİ EMEKLİ MEMUR İLKOKUL YEDEK 1
MEHMET ALİ KAYA ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
ABDULSELAM YAŞAR ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 3
HALİT YARDIMCI SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
AHMET DEMİRTAŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
İSMAİL İLBOĞA ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 6
AHMET YILMAZ ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 7
MURAT YARDIMCI İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
EROL POLAT ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 9
ASLAN YENİGÜN İŞLETMECİ ESNAF İLKOKUL YEDEK 10
MEHMET VURAL EMEKLİ MEMUR ORTAOKUL/LİSE YEDEK 11
MEHMET KAPLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 12
ERDOĞAN POLAT ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 13
VEYSEL ÇİFTÇİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 14
CÜNEYT YAMAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 15
NAZİRE DAŞTAN EMEKLİ HEMŞİRE ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1
MEHMET İLBOĞA ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 2

DİYADİN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
MİRASLAN AKAKUŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1

DİYADİN İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ZİYA ADIGÜZEL EMEKLİ İLKOKUL ASIL 1

DİYADİN HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
NURİ SALİH ÖZDEMİR TERZİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
NEZİR BUDAK SERBEST İLKOKUL ASIL 2
NURİ VURAL ŞOFÖR İLKOKUL ASIL 3
CELAL GÜRSES İŞCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
MEMETZEKİ KARAKUŞ SERBEST İLKOKUL ASIL 5
TURAN ARSLAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
MURAT YAMAN ESNAF İLKOKUL ASIL 7
HAMİT AYDEMİR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 8
İSMET ENGİN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
ERCAN KAYA SERBEST İLKOKUL ASIL 10
HİKMET KAYA SERBEST İLKOKUL ASIL 11
SELÇUK YAŞAR SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 12
ABDULCEBBAR AKDAĞ İŞCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 13
MEHMET KADDAFİ ZORBAY ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 1
FETTAH ADIYAMAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
DİNÇER VAROL ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
EVREN DEMİR SERBEST ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1
HAYAT ZORBAY EV HANIMI ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 2

DOĞUBAYAZIT SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
EKREM DOĞAN ESNAF İLKOKUL ASIL 1

DOĞUBAYAZIT TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
BARAN PİLSİM ASİSTAN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

DOĞUBAYAZIT ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
MEHMET EMİN CAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
MURAT KUŞCU ESNAF İLKOKUL ASIL 2
MEHMET SALİH KONYAR ŞİRKET SAHİBİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
SIDDIK SÖYLER GAZETECİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 4
ŞAHİN DAŞDEMİR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
ALİ PAZİK KEPÇE OPERATÖRÜ EMİLEKKOLİKUL ASIL 6
TAHİR SEKENDÜR RESTORANT İŞLETMESİORTAOKUL/LİSE ASIL 7
NİZAMETTİN HANAVDELOĞULLARI EMEKLİ ŞÖFÖR İLKOKUL ASIL 8
NURİ ÖZTÜRK ZABITA MEMURU EMEOKLRİTAOKUL/LİSE ASIL 9
ABDULVAHAP KONYAR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 10
HALİS BALLI EMEKLİ ŞÖFÖR İLKOKUL ASIL 11
CÜNEYT EÇİN PEYZAJ TEKNİKERİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 12
MEHMET KIYMAZ PTT MEMURU EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 13
ALİ PAŞA KAYA ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 14
DEVRAN YİĞİT Otel MÜDÜRÜ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 15
EMRAH BUZKAN İTHALAT-İHRACAT MÜDOÜRRTAÜOKUL/LİSE ASIL 16
ALİ ÇAÇANOĞLU YÖNETİCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 17
MEHMET NURİ TANRIKULU ESNAF İLKOKUL ASIL 18
ZEKİ SARIYILDIZ EMEKLİ ŞÖFÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 19
HATİCE ÇAKAN AŞÇI YARDIMCISI İLKOKUL ASIL 20
İBRAHİM ERTOĞROL TEKNİK SERVİS ŞEFİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 21
HÜSEYİN ANAÇ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 22
ÖZLEM TOPÇU ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 1
PINAR AKTAŞ ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 2
MELİKE KAHRAMAN BİLİŞİM ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
MEHMET HANİFİ BOZKURT ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
EROL CAN ECZACI KALFASI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
EROL PAZİK MOBİLYACI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 6
ÇİDEM ERGÜL MALK KREŞ ÖĞRETMENİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 7
HATİCE BUDAK EV HANIMI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
HELİN EFE EV HANIMI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
HÜLYA EKİTAŞ İŞLETMECİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 10
UĞUR TANRIKULU ÖZEL GÜVENLİK ORTAOKUL/LİSE YEDEK 11
LEYLA KAYA SOSYOLOG ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 12
ÖZLEM ÖZGÜÇ Anaokulu ÖĞRETMENÜİNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 13
KAYHAN DEMİR ATT ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 14
ALİ YILDIRIM KASİYER ORTAOKUL/LİSE YEDEK 15
ADEM YAĞMUR OFİS ELEMANI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 16
ERSİN SOLTAN TESİSATÇI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 17
ÇİÇEK KARAKUŞ ÜCRETLİ ÖĞRETMEN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 18
ÇETİN SARI TEMİZLİK PERSONELİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 19
FATMA SÖKMEN ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 20
ŞAHİN İLTER BİLGİ İŞLEM ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 21
MAZLUM PERİNÇEK ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 22
REŞAT SARI SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE YEDEK 23
VURAL HİCRAN SERBEST MESLEK İLKOKUL YEDEK 24
DENİZ RIZAOĞULLARI VERİ HAZIRLAMA ORTAOKUL/LİSE YEDEK 25
ESRA İNANÇ ECZACI KALFASI ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 1
FİGEN GÖKTÜRK ÜCRETLİ ÖĞRETMEN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 2
HÜSAMETTİN GÜLTEKİN YÖNETİCİ ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 3

DOĞUBAYAZIT MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
İZZETTİN DOĞAN SERBEST İLKOKUL ASIL 1

DOĞUBAYAZIT HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
MUHAMMET ÇAMLIBEL MUHASEBECİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
HAMİDE TURAN EV EMEKÇİSİ İLKOKUL ASIL 2
MEVLÜT ÖZÇELİK TİCARET İLKOKUL ASIL 3
HALİME ÇETİNKAYA SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
HÜLYA AKKUŞ SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
ŞERİFE GÜNHAN EV EMEKÇİSİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
SELAHATTİN SAVAŞ İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 7
MEHMET ERGÜL TİCARET ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
RAHİM GÖREN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 9
MECBURE ŞAHİN EV EMEKÇİSİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 10
ÖMER ATASOY ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 11
HAMİYET SALMAN EV EMEKÇİSİ İLKOKUL ASIL 12
KEMAL GÜLTEKİN ESNAF İLKOKUL ASIL 13
SEZAİ KOKALP AMATÖR YÖNETİCİLİK ORTAOKUL/LİSE ASIL 14
MAHMUT DOĞAN ŞOFÖR İLKOKUL ASIL 15
BARAN KARAHAN İNŞAAT İLKOKUL ASIL 16
HÜSEYİN GONCA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 17
AYHAN BAĞLAN SERBEST İLKOKUL ASIL 18
MEHMET ALİ DÖNDER HALK OYUNLARI EĞİTMOERNTİAOKUL/LİSE ASIL 19
AHMET İNAN SİYASETÇİ İLKOKUL ASIL 20
SABRİ ÇAĞLİ SERBEST İLKOKUL ASIL 21
BURHAN ÖZCAN SERBEST İLKOKUL ASIL 22
ALİ ÇOPRAK İNŞAAT ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
Faruk Kaya GAZETECİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 2
HALİT İRVÜL ŞÖFÖR İLKOKUL YEDEK 3
CESİM ÇAKAN TİCARET İLKOKUL KONTENJAN 1
SİPAN KARATAY ÖĞRETMEN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 2
YUSUF GÖKTÜRK İNŞAAT ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 3

ELEŞKİRT SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ORHAN AYDIN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
CELAL ÇARKÇI EMEKLİ İLKOKUL ASIL 2
TUNCAY ÇAKMAK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
CEZMİ YAZICI ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
FEHMİ ÇELİK ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
HALİS ARSLAN EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
YAKUP KILIÇ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 7
KAHRAMAN GÜVEN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
AHMET KAZAK EMEKLİ İLKOKUL ASIL 9
RAMAZAN POLAT ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 10
MÜSLÜM ÇAKAN SERBEST İLKOKUL YEDEK 1
ZEKİ AKIN SERBEST İLKOKUL YEDEK 2
MEHMET SALİH TEKİN ESNAF İLKOKUL YEDEK 3
MUŞTAK AVCI ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
ÇETİN GÜNDOĞDU ESNAF İLKOKUL YEDEK 5
BAKIŞ TURAN SERBEST İLKOKUL YEDEK 6
BURHAN DURSUN SERBEST İLKOKUL YEDEK 7
OSMAN GÜLTEKİN SERBEST İLKOKUL YEDEK 8
ZEKİ MERCAN SERBEST İLKOKUL YEDEK 9
MEHMET HAKKI POLAT İŞÇİ İLKOKUL KONTENJAN 1

ELEŞKİRT TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
DİLEK AYAZ İNSAN KAYNAKLARI UZÜMNAİVNEIRSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

ELEŞKİRT CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
CAN ÇABUK ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
YILMAZ DEMİROK İLKOKUL ASIL 2
ÖNDER POLAT İLKOKUL ASIL 3
AYTAÇ POLAT İLKOKUL ASIL 4
ERKAN POLAT ORTAOKUL/LİSE ASIL 5

ELEŞKİRT ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
NAİM TEKİN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İLKOKUL ASIL 1
ORAL UÇAR SERBEST ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 2
CEZMİ DURSUN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
SADIK ERDOĞAN ESNAF İLKOKUL ASIL 4
YAKUP KAPLAN İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
METİN KARAKUŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 6
CENGİZ ASLAN EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
İBRAHİM AKDEMİR EMEKLİ İLKOKUL ASIL 8
FARUK POLAT ÖZEL SEKTÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
ABDULKADİR DIRBO ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 10
MUAZZEZ İBİK EV HANIMI İLKOKUL YEDEK 1
CANER KARAMAN SERBEST ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 2
NURETTİN ŞAKCI SERBEST İLKOKUL YEDEK 3
KASIM YAZICI EMEKLİ İLKOKUL YEDEK 4
İSRAFİL TENEKECİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
REMZİ KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 6
NEDİM KILIÇ İŞÇİ İLKOKUL YEDEK 7
AHMETHAN BAYAZİT SERSBEST İLKOKUL YEDEK 8
HAKAN ARSLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
ESER YETİM ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 10
CUMALİ ASLAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 11
VEDAT KILIÇ SİYASETÇİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 1

ELEŞKİRT DEMOKRAT PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
NUSRET KAHRİMAN EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
METİN AKTAŞ EMEKLİ İLKOKUL ASIL 2
ABDURAHMAN ASLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
ŞAKİR KÖSEN ESNAF İLKOKUL ASIL 4
KASIM BALIKÇI ESNAF İLKOKUL ASIL 5
METİN ORUÇ TERCÜMAN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 6
ÜMİT CANDIR İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
DOĞAN CAN DURSUN ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 8
İBRAHİM ŞAKCI SERBEST İLKOKUL ASIL 9
ÖMER AKTAŞ SERBEST ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 10
GÜVEN ÇELİK İŞÇİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 1
FEHMİ ERGÜL ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
AYHAN ŞADİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
DAVUT ÇELİK SEBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
NİMET YILDIZ SERBEST İLKOKUL YEDEK 5
FİKRET YILDIZ SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 6
AYDIN DEMİROK ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 7
MEMET ÇELİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
ERKAN ERGÜL İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
MUHAMMED KOTAN ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 10
CEM BORCALİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 11
SELİM KAYA EMEKLİ İLKOKUL KONTENJAN 1

ELEŞKİRT HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
YALÇİN BAYRAM SERBEST İLKOKUL ASIL 1
FERHAT KAHRİMAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
MEHMET NURİ ORUÇ SERBEST İLKOKUL ASIL 3
YUNUS KOÇ SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
SERVET BOZBAŞ SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
ERCAN YILDIZ ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
ÖMER YERLİKAYA SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
YAKUP KARAMAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
FEHMİ ALTÜN SERBEST ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

HAMUR SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
KIYAS YİĞİT EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
EKREM KESKİ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
NİYAZİ CENGİZOĞLU EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 3
SAİT ALTAY EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
BİŞAR GENÇ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5
AYHAN ORUÇ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
ÇETİN ASLAN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 7
KUDBEDİN TABİL ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 8
MEHMET ŞERİF YAKUT EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 1

HAMUR TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
AYGÜL YEŞİLDAL ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

HAMUR CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
OKTAY OĞUR SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
ABDULLAH GENÇ ÖZEL SEKTÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
HÜSEYİN EKİNCİ ÇİFTÇİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 3
MERT TİMUR ÖZEL SEKTÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
ALİ YAVUZ ÖZEL SEKTÖR ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 5
NİHAT GENÇ ÖZEL SEKTÖR İLKOKUL ASIL 6
KAN AYDEMİR ÖZEL SEKTÖR ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 7
OSMAN HISAK ÖZEL SEKTÖR ASIL 8
VOLKAN BİLGİ İŞ ADAMI ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 1

HAMUR ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
İDRİS ORUÇ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
METİN YİĞİT OPERATÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
İKRAM ÜLDEŞ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
KİYAS KAYA ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
HABİP DİREK ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5
MEHMET NURİ BAĞATOR EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
İRFAN KESKİ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 7
EKREM ANDİÇ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
ERSİN BAYRAM ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
MEHMET SALİH TABİL ÇİFTÇİ YEDEK 2
SERCAN YÜRÜK SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
ZEKİ YAKUT ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
HAKAN AS ÇİFTÇİ YEDEK 5
ERHAN ORUÇ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 6
ERDAL KARABOĞA SERBEST MESLEK YEDEK 7
ADEM KESKİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
HAMZA EKİNCİ SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
ORHAN ORUÇ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

HAMUR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
FERHAT DOĞAN İŞÇİ İLKOKUL ASIL 1
YAVUZ SARIBUĞA İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 1
DOĞAN GÖKÇE SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 2
ERDAL DURSUN İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 4
ARİF DURSUN SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
CEMAL BAYRAM SERBEST MESLEK ASIL 6
ABDULLAH KADAN SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 7
ERCAN ASLANGİRİ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 8
İBRAHİM HALİL DEMİRDERE SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
MURAT ÜREGİL ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

PATNOS SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
MEMET SAYILIR EMEKLİ İLKOKUL ASIL 1
NEDİM İLGA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
TAYYAR USAL İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 3
FESİH ÇAKAN ESNAF İLKOKUL ASIL 4
HAYDAR TOKTANİŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 5
RAMAZAN KOLKURDU SERBEST İLKOKUL ASIL 6
MEHMET NURİ YAVUZ ESNAF İLKOKUL ASIL 7
TAHSİN KILIÇ SERBEST İLKOKUL ASIL 8
YAVUZ ÇEVİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 9
ABDURRAHMAN AKKUŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 10
BİLAL ÖZYOLCU ŞOFÖR İLKOKUL ASIL 11
İKRAM TÜRKEŞ SERBEST İLKOKUL ASIL 12
AYNUR GÖKÇE YAZAR ORTAOKUL/LİSE ASIL 13
ETHEM TUNÇ ESNAF İLKOKUL ASIL 14
ŞİRİN KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 16
MEHMET EMİN MUTLU ESNAF İLKOKUL ASIL 17
MEHMET SIDDIK DEMİR SERBEST İLKOKUL ASIL 18
TAHSİN ALKAN SERBEST İLKOKUL ASIL 19
NİHAT DEMİR İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 20
KENAN ÇİÇEK ESNAF İLKOKUL ASIL 21
NAHİT DALMIŞ SERBEST İLKOKUL ASIL 22
ŞİRİN DİNÇ SERBSET İLKOKUL YEDEK 1
MEHMET VEFA İLHAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
MEHMET KILIÇ SERBEST İLKOKUL YEDEK 3
ABDULHALİK KOLKURDU SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
MURAT EŞİYOK MUHASEBECİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 5
KENAN ÇEVİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 6
NİMET ÖZYOLCU SERBEST İLKOKUL YEDEK 7
SIDDIK TUNÇ SERBEST İLKOKUL YEDEK 8
ERSİN GÖKÇE SERBEST İLKOKUL YEDEK 9
CAHİT METİN SANAYİCİ İLKOKUL YEDEK 10
UĞUR UYGURLU ESNAF İLKOKUL YEDEK 11
ABDULLAH AVCI ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 12
MUHAMMED ZİREK SANAYİCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 13
TOLGAY KARAHAN SANAYİCİ İLKOKUL YEDEK 14
HALİL KOŞAL SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 15
MUHAMMED NEDİM OLĞUN BERBER İLKOKUL YEDEK 16
SAVAŞ TUNÇ ESNAF İLKOKUL YEDEK 17
ABDULSELAM TUTAK ESNAF İLKOKUL YEDEK 18
FEHMİ İLHAN MARANGOZ İLKOKUL KONTENJAN 1
ALİEKBER DEĞERLİ EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 2
ŞABAN UYGURLU ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 3

PATNOS TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ERTUĞRUL ŞENTÜRK ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

PATNOS CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
KAMURAN METİN SERBEST İLKOKUL ASIL 1
ZAFER AKTÜRK SERBEST ASIL 2
YUSUF BAYRAM SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
VEYSİ KARAPOLAT SERBEST İLKOKUL ASIL 4
ÖNDER TURACI SERBEST İLKOKUL ASIL 5
ABDULLAH ALDENİZ SERBEST İLKOKUL ASIL 6
SAİM NARÇİN SERBEST İLKOKUL ASIL 7
ÇETİN ÖZLEN SERBEST İLKOKUL ASIL 8

PATNOS ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ÇETİN TAŞDEMİR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
AYHAN İLGA ESNAF İLKOKUL ASIL 2
TURAN DOĞRU ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
ERTUĞRUL AKDAĞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
İLHAN TUR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5
ABDULLAH KOLKURDU ESNAF İLKOKUL ASIL 6
İBRAHİM ZENGER ESNAF İLKOKUL ASIL 7
ALİ KAYA ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
REMZİ İLHAN SANAYİ ODASI BAŞKANOI RTAOKUL/LİSE ASIL 9
FAHRETTİN ASLAN EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 10
ADNAN MARANGOZ ESANF İLKOKUL ASIL 11
ALİ AKDOĞAN SERBEST İLKOKUL ASIL 12
İKRAM YAŞAR ÇİFTÇİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 13
M. SALİH GÜZELAYDIN SERBEST İLKOKUL ASIL 14
KEZİBAN KAYA SÖZLEŞMELİ PERSONELÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 15
MEHMET VAROL ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 16
NEVZAT TURLU İŞ ADAMI İLKOKUL ASIL 17
NEDİM NARİN ESNAF İLKOKUL ASIL 18
ENSARİ TURLU ESNAF İLKOKUL ASIL 19
VOLKAN ÇİL ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 20
BAYRAM NAYCİ SERBEST İLKOKUL ASIL 21
CAHİT ŞENER SERBEST İLKOKUL ASIL 22
SABAHATTİN ASLAN İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
FEYZİ SEVİNÇ ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
MEHMET EMİN TURLU SERBEST İLKOKUL YEDEK 3
CELAL TURLU SERBEST İLKOKUL YEDEK 4
ATA ALIR MÜTEAHHİT ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
VEFA TURLU SERBEST İLKOKUL YEDEK 6
SABAHATTİN YILDIZ İNŞAAT İLKOKUL YEDEK 7
MEHMETCAN ALIR MÜTEAHHİT ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
VEHPİ DİNÇ ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
YAŞAR ÇAKIR ESNAF İLKOKUL YEDEK 10
MUSA ÇİFTÇİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 11
ŞÜKRÜ DEMİR İŞ ADAMI İLKOKUL YEDEK 12
DAVUT YILDIRIMCİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 13
KAZİM YILDIRIMCİ ESNAF İLKOKUL YEDEK 14
FEHİM DİNÇ EMEKLİ İLKOKUL YEDEK 15
FETAH YILDIRIMCİ ESNAF İLKOKUL YEDEK 16
MÜNÜR VURAL ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 17
ŞAHİN AYDIN ESNAF İLKOKUL YEDEK 18
MEMET ÖZER EMEKLİ İLKOKUL YEDEK 19
FAYİK KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 20
ENİS ALIR MÜTEAHHİT ORTAOKUL/LİSE YEDEK 21
DİLAVER GÜNDÜZ ESNAF İLKOKUL YEDEK 22
HALEF IŞIK ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 23
MEHMET NURİ TAŞDEMİR ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 24
RIFAT IŞIK SERBEST İLKOKUL KONTENJAN 1
ŞAKİR TUNÇ ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 2
MURAT AYDIN SERBEST İLKOKUL KONTENJAN 3

PATNOS MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ALİCAN ULUTAŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1

PATNOS İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
VEFA ESKİN SERBEST İLKOKUL ASIL 1
HALİS TUNÇ SERBEST İLKOKUL ASIL 2
CAHİT NARİN ESNAF İLKOKUL ASIL 3

PATNOS HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
KENAN KARTAL İNŞAAT İLKOKUL ASIL 1
HATİCE UYGAR EV EMEKÇİSİ İLKOKUL ASIL 2
ERDAL ALTAY ESNAF İLKOKUL ASIL 3
NEZİHAT GÜLER EV EMEKÇİSİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
SALİH TAŞDEMİR SERBEST İLKOKUL ASIL 5
BİRGÜL BAŞ EV EMEKÇİSİ İLKOKUL ASIL 6
BAHATTİN ÖZKAYA SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
FATMA LEVET EV EMEKÇİSİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 8
HAYDAR DEMİR SEBEST İLKOKUL ASIL 9
MEHMET ŞAHİN SAVCI ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 10
ESAT SEVER SERBEST İLKOKUL ASIL 11
EVREN IŞIK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 12
ATİLLA CANGİR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 13
ŞAKİR SEVİNÇ SERBEST İLKOKUL ASIL 14
ALPASLAN YUCA ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 15
ABDULMÜTTALİP POLAT ORGANİZAZYON ORTAOKUL/LİSE ASIL 16
ÖNDER AKYIL ÖĞRETMEN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 17
MAŞALLAH GÖRER MÜTEAHİT ORTAOKUL/LİSE ASIL 18
METİN ÖZYOLCU ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 19
CEVAT DEMİR MEMUR ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
AYDIN İŞLER ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
MEMET ALİ ÖZTÜRK TAKSİCİ İLKOKUL YEDEK 3
MÜŞERREF GEÇER SERBEST ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1
YUSUF ALTÜNAY ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 2
YAHYA OYANBERDİ SERBEST ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 3

TAŞLIÇAY SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
SUNAY BİLİCİ İNŞAATCI İLKOKUL ASIL 1
CENGİZ KAPLAN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
AHMET TAŞPINAR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 3
MEHMET ERTAKUŞ ECZACI TEKNİKER ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
CELAL KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5
NURETTİN KAYA ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
ERDOĞAN ARSLAN GALERİCİ İLKOKUL ASIL 7
YAŞAR ARSLAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
TEKİN KUTLU SERBEST ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 1

TAŞLIÇAY TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
NERMİN HORASANLIOĞLU ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

TAŞLIÇAY CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
AHMET YAKAR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
ALİ ÇETİN ESNAF İLKOKUL ASIL 2
İSA YILDIRIM ESNAF İLKOKUL ASIL 3
SEDAT KAYA ESNAF İLKOKUL ASIL 4
SELÇUK DAMAR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
MÜSLÜM POLAT ESNAF İLKOKUL ASIL 6
CEMAL ULAŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 7
KADİR KAYA ESNAF İLKOKUL ASIL 8
GÜLBAHAR TEKGÜL ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
MEVLÜT AKTAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
NEVZAT DUMAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 3
MUSTAFA KAYA ESNAF İLKOKUL YEDEK 4
İHSAN ÖZEN ESNAF İLKOKUL YEDEK 5
SELAHATTİN ASLAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 6
PAŞA ARSLAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 7
RIDVAN TEKGÜL ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
MEHMET GÜNDÜZ ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TAŞLIÇAY ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ŞAHABETTİN OĞLU ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
AHMET AYDEMİR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
İHSAN KARADAĞ EMEKLİ İLKOKUL ASIL 3
ADNAN VATAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
AHMET KIZILKAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5
ÖZCAN KIZILDAĞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
MÜZEYYEN YALÇIN USTA ÖĞRETİCİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 7
ÜMİT BİLİCİ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
ERCAN KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 1
NERMİN YILDIZ USTA ÖĞRETİCİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 2
TURAN YILDIZ ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 3
FATMA DİLEKÇİ USTA ÖĞRETİCİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 4
MURAT AYDAR ESNAF İLKOKUL YEDEK 5
BURHAN GÜNEŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 6
FARUK YILMAZ ESNAF İLKOKUL YEDEK 7
BARIŞ ÇELİK ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 8
KUDBETTİN KARATAŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
SAMETTİN ATEŞ ESNAF İLKOKUL KONTENJAN 1

TAŞLIÇAY MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
FEVZİ AKKUŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1
VAHYETTİN KIZILKAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
YÜKSEL YORULMAZ ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
FETTAH AYDEMİR SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 4
BARIŞ TAŞDEMİR SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 5
CÜNEYT AYDEMİR ESNAF İLKOKUL ASIL 6
AHMET ÖZBEYLİ SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
BÜLENT KALKAN SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
FAHRETTİN KALKAN ÇİFTÇİ İLKOKUL KONTENJAN 1

TAŞLIÇAY HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
TAHİR ASLAN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1
NECMETTİN AKTAŞ ESNAF İLKOKUL ASIL 2
EMİN KUTLU İNŞAATÇI ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
FAHRETTİN TAŞPINAR İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 4
FECRİ AYDIN ÖĞRETMEN ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 5
MEMETHANEFİ KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 6
EKREM ÖZMEN SERBEST İLKOKUL ASIL 7
CEMAL EKEN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 8
MEHMET REŞİT ARSLAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
DERYA OĞUL İŞ KADINI ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TUTAK SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
YAŞAR DURAN ESNAF İLKOKUL ASIL 1
ERKAN DEMİREL SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
SERVET KOÇ SERBEST İLKOKUL ASIL 3
CEMİL ARSLAN EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 4
ÖMER BALÇOK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
NİMET DİNÇ ŞOFÖR İLKOKUL ASIL 6
MEVLÜT ARSLAN SERBEST İLKOKUL ASIL 7
FEYYAZ ALPHAN SERBEST İLKOKUL ASIL 8
İBRAHİM ARSLAN ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 1
MEHMET REŞİT DIRBAS ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TUTAK TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ANIL AÇIKGÖZ YAZILIM UZMANI ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

TUTAK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
İSMAİL TAŞTAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
ŞEREFETTİN DEMİR ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
HAKAN KULA ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
NECMETTİN ÇİFTÇİ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
KÖROĞLU ARSLAN ESNAF İLKOKUL ASIL 5
MURAT KAYA ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
ERKUT AKALİN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
TUNAY ARAS SERBEST İLKOKUL ASIL 8
EYYÜP CAN ÇİFTÇİ SERBEST ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 1
ALİ İHSAN YARDIMCI EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 2
ORHAN DURU ESNAF İLKOKUL YEDEK 3
FARUK BARKUT SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
NEVZAT DURU EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
MUHAMMET KAYA SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 6
ÖMER ARAS SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 7
İBRAHİM CAN DURU SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
ABDURRAHMAN CENGİZ SİGORTA ACENTESİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL KONTENJAN 1

TUTAK CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ÜNAL HACIOĞLU ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
ORHAN KARABOĞA SERBEST İLKOKUL ASIL 2
İSMAİL ÇARBOĞA SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
BÜLENT VURAL ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
KAZIM ACET ESNAF İLKOKUL ASIL 5
MEHMET EMİN ÖZELÇİ SERBEST İLKOKUL ASIL 6
BARIŞ GÜL SERBEST İLKOKUL ASIL 7
CEMAL TAVİŞ SERBEST İLKOKUL ASIL 8
FERİT KOTAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TUTAK ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
HAMDULLAH YILDIRIM ESNAF İLKOKUL ASIL 1
MEHMET FATİH AYDIN ESNAF İLKOKUL ASIL 2
BEDİR ATIŞ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
İSMAİL TEKEŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
REŞİT ÖZTAŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
TURGAY ÇELİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
MUSTAFA GÜN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
GÖKHAN GÜMÜŞER ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
YAKUP VURAL ESNAF İLKOKUL YEDEK 1
MURAT TUNÇ ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
YAŞAR KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 3
İKRAM AYDEMİR ESNAF İLKOKUL YEDEK 4
FERHAT TURAN İLKOKUL YEDEK 5
ZİYATTİN TOPUZ ESNAF İLKOKUL YEDEK 6
SEZER HACIOĞLU ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 7
ERSİN ÖZKARTAL SERBEST İLKOKUL YEDEK 8
BARIŞ AKSOY ESNAF İLKOKUL YEDEK 9
ERGÜN YARDIMCI EMEKLİ MEMUR ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TUTAK DEMOKRAT PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
CEVDET AKBULUT ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
M. ALİ AKAY EMEKLİ İLKOKUL ASIL 2
ABDULRAHİM ARAS EMEKLİ İLKOKUL ASIL 3
SÜREYYA ARSLAN ESNAF İLKOKUL ASIL 4
TURGUT BAĞATIR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
TURAN ÇARBOĞA ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
MEHMET FATİH DADAŞ İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
KEMAL ŞENGÜL ESNAF İLKOKUL ASIL 8
MEMET ŞAFİ YALÇIN ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TUTAK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
ADEM ÇELİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
ESAT TOSUN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
ENGİN ÖZYOLCU ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
RAMAZAN TOPUZ ESNAF İLKOKUL ASIL 4
MUSTAFA İNANIR EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
MİKAYİL ÖZTAŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 6
MİLAZIM AĞIRBAŞ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
YAKUP GEDİK EMEKLİ İLKOKUL ASIL 8
ÜNAL YILDIRIM ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
VESİM ARDA ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 2
GÜRSEL BAŞBOĞA ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
MUHAMMET TAŞTAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
İSHAK DUMAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5
MAHAS ARTIŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 6
ŞENTÜRK AYTEKİN SERBEST İLKOKUL YEDEK 7
CÜNEYT YILMAZ ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 8
CAHİT ERKUL SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 9
KAMİL ERDOĞAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

TUTAK İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
YAHYA AKDEMİR SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
İLYAS KARABOĞA SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
ÇETİN KORKAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
ABDURREHMAN ÇETİN SERBEST İLKOKUL ASIL 4
MEHMET AKİF ÇANKAYA SERBEST İLKOKUL ASIL 5
MAHMUT TATAŞ İLKOKUL ASIL 6
TARKAN ALPHAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
OSMAN ÇETİN İLKOKUL ASIL 8
YALÇIN ÇETİN SERBEST İLKOKUL KONTENJAN 1

TUTAK HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
İSMET BALÇOK İLKOKUL ASIL 1
İLHAN UÇAR SERBEST İLKOKUL ASIL 2
TAHSİN ARİT SERBEST İLKOKUL ASIL 3
BÜLENT YALÇIN İLKOKUL ASIL 4
CEMİL VURAL SERBEST İLKOKUL ASIL 5
EROL ŞENGÜL ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 6
VEFA DOĞAN ORTAOKUL/LİSE ASIL 7
KAZİM KAYA SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 8
GÖNÜL ÖZTÜRK ORTAOKUL/LİSE KONTENJAN 1

 

AK PARTİ EKİBİNDE ZİYARET AK PARTİ EKİBİNDE ZİYARET

SALİH YAŞAR DİYADİN'DE İZDİHAMA NEDEN OLDU SALİH YAŞAR DİYADİN'DE İZDİHAMA NEDEN OLDU

MEHMET ERAT İNSANLARI KANDIRMAYIN MEHMET ERAT İNSANLARI KANDIRMAYIN

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN’İN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN’İN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık